Жіночі прикраси

Сортування
Фільтри

Срібні прикраси – свіжий розділ серед речей byMe, але вже наш улюблений. Будь-яка прикраса цінна для образу тим, що здатна його оживити, зробити рухливим і динамічним або ж навпаки статичним і насиченим. Прикраси – це завжди акценти. Це дрібні деталі, що створюють настрій образу. Це річ, на яку одразу звертаєш увагу. Тому наші прикраси – про важливе. Аби кожен і кожна, хто зверне на них увагу, відчули її цінність. Бренд одягу byMe – аби закохувати українців в українське.

 

Жіночі прикраси, що закохують у традиції

 

Жіночі прикраси з нової колекції – це розмова зі світом і собою. Обираючи прикраси byMe, ти обираєш цінувати традиції й закохувати українців і світ в українське. Наші прикраси мають значення. Та окрім закладених у них сенси, вони отримають особливе значення від тебе. Що означатиме каблучка в тебе на пальці чи кулон на шиї? Що та річ промовлятиме до поглядів перехожих, які на ній затримаються? Ми мріємо, аби наші прикраси розповідали про цінності української культури. Аби вони закохували в українське щиро й назавжди. Якщо й для тебе ці прикраси мають таку цінність, то приміряти, вибрати й купити срібні прикраси можеш у нашому шоурумі. Приходь обирати, у що закохуватимеш.

 

Купити срібні прикраси byMe – закохувати в українське

 

Колекція прикрас byMe – це мінімалістичні срібні прикраси з гравіюванням. На прикрасах ми залишаємо слово «з а к о х у в а т и» як нагадування закохувати українців в українське або в орнаменти з вишитих сорочок.

На прикрасах знайдеш:

серце з вишивкою Серце – головний символ колекції. Контури серця підтримують геометричний стиль орнаментів, а його ліва частина зображена як схема для вишивання хрестиком – основна техніка вишивання традиційних українських сорочок.
український символ берегиніБерегиня – символ материнської сили жінки. Його залишали на сорочках як оберіг – вірили, що він захищає світ і гармоніює його. Берегиня – мати-природа.

Купити срібні прикраси з цими символами можна обравши розділ «Прикраси» на сайті – обирай, аби закохувати в українські орнаменти.

Ось які жіночі прикраси купити пропонуємо на byme.ua:

Кафа й кулон-каблучка з гравіюванням «з а к о х у в а т и»
Сережки, каблучки й кулони з орнаментами «Серце» й «Берегиня»

До всіх кулонів можна обрати срібний ланцюжок, а кулон «з а к о х у в а т и» можна носити окремо, як каблучку. Спробуй поєднати прикраси з різними орнаментами – додає колоритності образу. TM byMe – місце, де закохувати в українське можна натхненно й щиро. Радіємо, що розділяєш із нами місію закохувати українців в українське.