Жіночий одяг

Сортування
Фільтри

Одяг із сенсами byMe з нової весняної колекції «Березіль» натхненний внутрішнім і зовнішнім театру, його історією й жагою жити. Театр «Березіль» — це ціле життя, що обірвалось, тільки-но загорівшись. Це модерні ескізи, сценарії й постановки з усе тими ж сенсами. Про все це хочемо розповісти крізь речі, адже ми віримо, що вони мають значення. Далі розкажемо більше про одяг, що його втілили в колекції «Березіль». 

Одяг жіночий із колекції «Березіль» byMe

 

Одяг жіночий: форми й сенси 

 

Одяг жіночий із колекції «Березіль» живе театром. А чим жив він — наш натхненник? Відповіді на це питання розкриває жіночий одяг із колекції. Цієї весни представляємо:

  1. піджаки, лонгсліви, топи, сорочки й блузи
  2. сукні й спідниці
  3. штани й джинси
  4. взуття й аксесуари.

Історію «Березолю» виплекали в сенси, осмислили, перенесли в ескізи, а тоді — у деталі, що прикрашають одяг жіночий. І визначають — про що сьогодні бренд одягу byMe. 

тезаЯкість і комфорт. У колекції «Березіль», як і завжди, byMe — це про якість і комфорт. У ній продовжуємо використовувати якісні й приємні до тіла матеріали, зокрема бавовну — для джинсів, лонгслівів і сорочок, віскозу — для топів і спідниць. А ще у весняній колекції все взуття створили з екошкіри — з турботою про довкілля й твої ніжки. Важливою для byMe також є широка розмірна сітка: від XXS до XXL. А також різні варіанти довжин джинсів і штанів. 
тезаНа часі. У колекції створили жіночий одяг трендових барв, силуетів і форм. Для себе обирай лонгслів зі спущеними плечима, червоний топ на одне плече, лонгсліви-сіточки, штани з портретами на кишенях чи спідницю з драпіруванням.
тезаТворчість. Мистецьке об’єднання «Березіль» — це його засновник Лесь Курбас. Чиї портрет, частинки життя й творчости перенесли на одяг. Зокрема, на штанах залишили вишиту гілку тополі — саме її Курбас узяв із собою в заслання. Надихалися також творчістю Вадима Меллера — художника театру. Зокрема, перенесли на одяг його ескізи до вистав. Та інших митців театру, чиї історії також відобразили на одязі й взутті. 
купити жіночий одяг бренду Баймі

 

Чому варто купити жіночий одяг із колекції «Березіль»?

 

Купити жіночий одяг із колекції «Березіль» — це смілива відповідь репресіям. Це підтримка творчости минулого й українського бізнесу сьогодні. Ми поєднали якість, зручність і сенси, аби ти сміливо й комфортно несла важливе у світ. Жодна куля, випущена в голови березольців, не має прощення. Говоримо про це крізь новий жіночий одяг. Купити його зможеш:

  1. онлайн: на byme.ua чи в наших соціальних мережах. Тут вдасться не лише купити одяг жіночий, а й дізнатися про нього. 
  2. у шоурумі. Ми чекаємо тебе щодня за адресою Хрещатик 46. Завітай на примірку колекції з 11:00 до 20:00.