Жіночі піджаки

Сортування
Фільтри
Піджак Beige byMe
Піджак Beige
2990 UAH 4490 UAH
Піджак Black byMe
Піджак Black
2990 UAH 4490 UAH

Жакет жіночий — базова річ у гардеробі. Тож створили його і в новій весняній колекції. У ній розповідаємо про «Березіль» — мистецьке об’єднання, започатковане Лесем Курбасом. У новій колекції byMe, як і завжди, — це поєднання стильного якісного одягу з сенсами, що захоплюють. Крізь жіночі піджаки хочемо дати змогу відчути те захоплення й ту феєрію, що нею був театр «Березіль». Адже мистецтво незнищенне. 

Стильні піджаки жіночі Баймі

 

Стильні піджаки жіночі: місце в колекції

 

Стильні піджаки жіночі стали частиною нової весняної колекції «Березіль». Крізь них прагнемо розкрити сенси життя театру. Адже він саме жив. Жив людьми, ідеями, їх творчістю. І саме про це життя й жагу до нього говорять речі з колекції. Зокрема й жіночі піджаки. 

тезаЖакет жіночий утілили об’ємним, двох базових барв: бежевої й чорної. Отож, купити піджак жіночий робить можливим допасувати його до будь-яких поєднань і зробити ці образи цінними. Для піджака обрали поєднання тканин: поліестеру, віскози й еластану. Завдяки цьому він буде зручним і приємним до тіла. Крій піджака дозволяє допасувати його до будь-якої речі: об’ємної чи до тіла. А також — до будь-якого стилю: ділового, романтичного, базового чи навіть спортивного. Піджак ділиться сенсами вистави «Мікадо». Вистава екзотична й привертає увагу. У ній березольці висміювали сучасний лад — авторитаризм, що панував у рідній для театру Україні. Актуальність будь-якого взятого сюжету — невіддільні елементи діяльності «Березолю». 
тезаДжинсовий жакет жіночий створили зі 100% бавовни. Його крій також об’ємний. Джинсова куртка навесні — класичний і базовий елемент гардероба. Це красиво й завжди до погоди. Одягай її на светр чи лонгслів у прохолодні дні. Допасовуй до суконь чи топів весняними вечорами. На спині джинсової куртки відтворили лазерний портрет режисера театру Леся Курбаса. Так ділимося захопленням талантом митця й силою його особистости. 
Джинсовий жакет жіночий byme

Прагнемо, аби універсальність, якість і сенси робили незвичайним, на перший погляд, звичайний піджак жіночий. Купити його насправді — поділитися зі світом чимось значно більшим, ніж річчю. Це поділитися сенсами свідомого українського мистецтва зараз і колись. 

 

Чому варто купити жіночий піджак?

 

Купити жіночий піджак — це, перш за все, обрати базову річ. Доповнення до всього й завжди. Саме тому, впевнені — із ним вдасться ділитися зі світом важливим чи не щодня. Тож обирай в колекції жіночі піджаки. Купити їх зможеш на byme.ua чи в шоурумі бренду за адресою Хрещатик 46. Чекаємо тебе щодня з 11:00 до 20:00.