Жіночі піджаки

Сортування
Фільтри

Бренд одягу byMe – про закохувати українців в українське. Обирай речі, що діляться зі світом цінним. На одязі знайдеш бірку-нагадування «з а к о х у в а т и» – кожна її власниця розділяє з нами місію закохувати світ в українське.

Стильні піджаки жіночі від byMe

 

Жіночі піджаки від byMe – ділимося важливим

 

Стильні піджаки жіночі від byMe – про деталі, що мають значення. Нам важливо, аби наші речі промовляли світу про важливе. Тому на жакетах залишили значення, які цінуємо. Мріємо, аби власниці цих жакетів щиро розділяли ці цінності й ділилися ними зі світом.

Жіночі піджаки byMe пропонуємо двох варіантів:

Об’ємний піджак жіночий. Ця модель простора й вільна – не сковує рухів і зручна. Пасує до розслаблених і невимушених образів. Особливість цього жакета – у деталях. Ззаду під комірцем знайдеш шеврон. Його можна відкріплювати й прикріплювати, коли забажаєш. Маємо два варіанти шевронів – обидва зображені саме у формі ромба. Орнамент ромба символізує добробут і родючість – він був одним із головних серед усіх українських орнаментів. На іншому шевроні – дубове листя, що символізує чоловіче начало. Ці жакети пропонуємо чорного й сірого кольорів. А ще вони мають із такої ж тканини штани – аби носити як костюм.
Жакет жіночий з орнаментами. Ця модель укорочена й більш приталена. Пасує до легких весняних образів. Цей жакет теж промовляє деталями – ззаду знайдеш орнамент пташок. Пташок найчастіше вишивали на рушниках – на гілках дерева життя. Рушники були елементами різних обрядів, наприклад, весіль. На них зображали півників, павичів, лелек, орлів – кожна птаха мала своє сакральне значення. На цих жакетах – пташки з рушників Чернігівщини кінця XIX – початку XX століття. Ці жакети мають ідеальну пару – весняні мініспідниці з такої ж тканини. І жакети, і спідниці пропонуємо двох кольорів – беж і блакитний.

купити жіночий піджак від byMe

Купити жіночі жакети можна одразу зі штанами – для об’ємного жакета, і спідницею – для укороченого. Обирай костюм своєї весни.

 

Купити жіночий піджак від byMe: три способи

 

Пропонуємо три способи, як купити жіночий піджак від byMe:

Замовляй на byme.ua – цей варіант найменш часовитратний. Просто переходь до розділу «Піджаки», обирай свою модель. Далі – розмір і колір. Оформити замовлення теж можна на сайті. А потім – чекати свій пакуночок із речами byMe.
Купити піджак жіночий можна й у нашому шоурумі в Києві. Завітай до нашого простору на Хрещатику, 46 – там можна познайомитися з нашими новинками й надихнутися весняним настроєм.
Замовивши речі додому кур’єром у Києві. Він привезе до п’яти вибраних одиниць і почекає, доки приміряєш.