Український бренд одягу byMe: про що і для кого?

byMe - український бренд одягу створений молодою сім'єю з Києва Аліною та Дімою. Вони зібрали команду, яка цінує дружбу й розвиток; це покупці, які цінують щирість і надійність; це вклад кожного з нас у країну нашої мрії.

byMe сьогодні — це чітко сформовані цілі і цінності, сезонні й капсульні колекції, жіночий і чоловічий одяг і товари для дому. Та початок шляху — це колекція із сорочок і спідниць і прагнення створювати речі якісно і зі щирим захопленням. Так уже 6 років ми розвиваємо ту щиру мету і втілюємо в нових колекціях. Український виробник одягу byMe — місце нашого і твого розвитку. Разом ми змінювали бренд одягу і змінювалися самі. А якщо ти новенький чи новенька тут — раді вітати у просторі сміливих мрій і рішучих дій! Український бренд одягу byMe — можливість закохувати й закохуватися в Україну щиро.

byme.ua — одяг від виробника

 

Український бренд одягу: колекції із цінностями

 

Віримо, що речі мають значення. Найперше тому, що показують особливості їхніх власника чи власниці. А брендовий одяг — гарна нагода створювати речі із сенсом. Сенси byMe прості й важливі водночас. Понад усе ми цінуємо щирість: у словах, у діях, у почуттях. Тому наша мета — створювати речі, які викликають щиру радість, гордість, м’яку ностальгію, захоплення й натхненність. Цінність byMe — у щирій любові до України. Її кольорів, смаків, слів, ландшафтів, мистецтва, символів, традицій і культури. Ми пишаємося можливістю бути українським брендом, що має силу й натхнення закохувати в кожен куточок нашої країни. А ще український бренд одягу byMe — це екологічність у стосунках і природі. Тому турбуємося про екологічне спілкування й екопакування.

брендовий одяг

Моя мова — моя броня” — колекція, покликана нагадати справжню силу українського слова. Його міць, доладність і важливість. Боронитися українською мовою означає боронитися правдою. Ми обираємо говорити, мріяти, радіти й кохати, боротися й перемагати українською мовою. Ця колекція — про силу впливати мовою.

«з а к о х у в а т и» — колекція, створена закохувати в українське. Це колекція жіночого одягу, взуття, аксесуарів і прикрас, що закохує в українські кольори, символи, орнаменти. На кожній речі залишили маленьку, але важливу бірку з головним словом колекції, аби кожна її власниця розділяла з нами місію закохувати світ в українське натхненно й щодня.

український бренд одягу

 

nft колекція byMe

«ХТО МИ Є?». Засновники byMe знайомлять світ з українським мистецтвом, зокрема — з творчістю Тараса Шевченка. Це додає одягу особливих сенсів, духовності й наближає до того, що дійсно має значення. Аби будувати свідоме майбутнє, потрібно звертатися до минулого й пам'ятати, хто ми є. Тому в колекції byMe звернулися саме до творчості людини, щиро закоханої в українське. Хустинки з картинами Тараса Шевченка, футболки з автопортретом письменника, особлива блуза, сукня з фатину й сорочка з органзи — речі, що вирізнятимуть гардероб особливістю й сенсами.

Диджитал-колекція — це повністю благодійний проєкт, у якому пропонуємо колекцію віртуального одягу з особливими унікальними речами у форматі NFT. Нова колекція одягу об'єднує всіх заради однієї цілі — пришвидшити перемогу й допомогти ЗСУ, адже 100% виручених коштів віддаємо на потреби наших захисників і захисниць. Засновники бренда byMe створили колекцію в колаборації й дизайнеркою віртуального одягу, аби речі закохували в деталі й важливі сенси.

футболка з репродукцією картини Шевченка від  українського бренду byMe

 

Дмитро та Аліна Сердюк створюють речі byMe, які не залишають байдужими. Вони закохані в українське, а тому обирають ділитися цим зі світом. І не лише через нові колекції одягу, а й через музику. 

український виробник одягу та взуття Баймі

Діма Сердюк писав пісні ще до зустрічі зі своєю дружиною, але саме музика їх познайомила. Після творчої паузи Діма все-таки вернувся до свого мистецтва. Тепер уже — з новими емоціями, які ми всі розуміємо. Тепер його пісні — про спільний біль і спільну віру в перемогу. І звісно — про любов. Щиру й особливу.

Що послухати від RENESSOUND, аби закохатися в українське:

«Ненька»
«Поруч»
«Під вогнем»
«Обійми»
«Небо» 
«Мова — моя броня»
«Район»

Закохуватися щиро в українське, а потім натхненно закохувати в нього світ — це byMe. Засновники бренда мотивують цінувати українське, досліджувати й бути свідомими. Вони створюють одяг, який хочеш одягати й показувати світу, бо він — про близьке і цінне. Аліна та Дмитро Сердюки — люди, щиро закохані в українське. Знайомся з речами byMe — і дізнаєшся більше про їхніх власника й власницю. Шукай сенси в деталях і щирість у значеннях.

Головне — пам’ятати, що сьогодні ми відповідаємо за майбутнє. Якщо розділяєш наші цінності, приєднуйся до команди закоханих в українське. Разом закохаємо світ!

Брендовий одяг byMe: де шукати?

 

Український виробник одягу

Домівка byMe — у серці Києва. Обожнюємо наш простір за те, що він об’єднує ідейних людей. У шоурумі на вулиці Хрещатик, 46 можна купити одяг, взуття, аксесуари й товари для дому. byme.ua — одяг від виробника, що має значення. Заходь до нашого простору за новенькими мешканцями твого гардероба й отримати порцію усмішок. Тішимося, що одяг українських дизайнерів викликає цікавість. Спробуємо цю цікавість трансформувати в закоханість! Виробник одягу byMe — аби закохатися в українське щиро і назавжди.