Український бренд одягу byMe: про що і для кого?

byMe - український бренд одягу створений молодою сім'єю з Києва Аліною та Дімою. Вони зібрали команду, яка цінує дружбу й розвиток; це покупці, які цінують щирість і надійність; це вклад кожного з нас у країну нашої мрії.

byMe сьогодні — це чітко сформовані цілі і цінності, сезонні й капсульні колекції, жіночий і чоловічий одяг і товари для дому. Та початок шляху — це колекція із сорочок і спідниць і прагнення створювати речі якісно і зі щирим захопленням. Так уже 6 років ми розвиваємо ту щиру мету і втілюємо в нових колекціях. Український виробник одягу byMe — місце нашого і твого розвитку. Разом ми змінювали бренд одягу і змінювалися самі. А якщо ти новенький чи новенька тут — раді вітати у просторі сміливих мрій і рішучих дій! Український бренд одягу byMe — можливість закохувати й закохуватися в Україну щиро.

byme.ua — одяг від виробника

 

Український бренд одягу: колекції із цінностями

 

Віримо, що речі мають значення. Найперше тому, що показують особливості їхніх власника чи власниці. А брендовий одяг — гарна нагода створювати речі із сенсом. Сенси byMe прості й важливі водночас. Понад усе ми цінуємо щирість: у словах, у діях, у почуттях. Тому наша мета — створювати речі, які викликають щиру радість, гордість, м’яку ностальгію, захоплення й натхненність. Цінність byMe — у щирій любові до України. Її кольорів, смаків, слів, ландшафтів, мистецтва, символів, традицій і культури. Ми пишаємося можливістю бути українським брендом, що має силу й натхнення закохувати в кожен куточок нашої країни. А ще український бренд одягу byMe — це екологічність у стосунках і природі. Тому турбуємося про екологічне спілкування й екопакування.

брендовий одяг

Моя мова — моя броня” — колекція, покликана нагадати справжню силу українського слова. Його міць, доладність і важливість. Боронитися українською мовою означає боронитися правдою. Ми обираємо говорити, мріяти, радіти й кохати, боротися й перемагати українською мовою. Ця колекція — про силу впливати мовою.

“з а к о х у в а т и” — колекція про кожного й кожну з нас. Сьогодні ця колекція — наш головний орієнтир. Наша мрія — чути зусібіч українське слово й українську пісню, носити українські речі, читати українських авторів і авторок, подорожувати українськими мирними містами й селами. Ця мрія вже здійснюється. Ми здійснюємо її разом. Ця колекція створена, аби закохувати українців і українок у нашу культуру, символи, кольори й традиції. Аби на принті лонгсліва впізнавати колосся пшениці й орнаменти з вишитих сорочок. Аби на футболках бачити кольори сміливості. Аби розділяти з нами місію й закохувати перехожих в українські вироби.

український бренд одягу

 

Брендовий одяг byMe: де шукати?

 

Український виробник одягу

Домівка byMe — у серці Києва. Обожнюємо наш простір за те, що він об’єднує ідейних людей. У шоурумі на вулиці Хрещатик, 46 можна купити одяг, взуття, аксесуари й товари для дому. byme.ua — одяг від виробника, що має значення. Заходь до нашого простору за новенькими мешканцями твого гардероба й отримати порцію усмішок. Тішимося, що одяг українських дизайнерів викликає цікавість. Спробуємо цю цікавість трансформувати в закоханість! Виробник одягу byMe — аби закохатися в українське щиро і назавжди.