Чоловічий одяг

Сортування
Фільтри

Чоловіча колекція — особливо важлива для нас. Донедавна ми виготовляли лише жіночий одяг і зараз сфокусовані на ньому. Та одяг чоловічий із цієї колекції — наш перший і впевнений крок, аби закохувати не тільки українок в українське, але й українців. Виробник одягу byMe — це речі, що мають значення. Одяг для чоловіків утілює цей сенс своєю зручністю й автентичністю.

 

Брендовий чоловічий одяг, що має значення

 

Чоловічий одяг byMe — це капсульна колекція одягу, із якого можна зібрати цілісний образ. Він буде об’єднаний не лише кольорами чи стилем, але й ідеєю. Головна ідея — це зручний і функціональний одяг. Далі розповімо про його особливості, а поки — дивися, який маємо брендовий чоловічий одяг:

футболки,
світшоти,
штани,
жилетка.

Чим вони особливі?

Увага до деталей. На всіх виробах знайдеш функціональні великі й маленькі кишені, світловідбивальні елементи, затягувальні шнурки — вони важливі і як декоративні елементи, і як практичні, аби зберігати дрібниці чи регулювати розмір тощо.
Класичні кольори. Усі речі поєднувані між собою насамперед кольорами: чорний, білий, кремовий — це додає образам витриманості й необтяженості. А ще такі речі стануть гарною базою образів із акцентним взуттям чи аксесуарами.
Вільний крій. Зручність — понад усе, тому всі речі вільного крою: не заважатимуть і не сковуватимуть рухів. А поціновувачі оверсайзу зможуть обрати річ на розмір більшу, аби було ще комфортніше.
Брендування. Чоловічий одяг належить до колекції “Моя мова — моя броня”. Ця колекція — про силу кожного з нас боротися й захищати українським словом. Це нагадування ми зобразили й на речах із колекції. Та її особливість — це шеврони. На одязі ми залишили місця, куди можна кріпити шеврони. Або ж використовуй шеврон “Моя мова — моя броня” для військової форми.

Наша мета — аби стереотип про те, що купити чоловічий одяг означає обрати перше, що взяв до рук — розвіявся. Бо речі мають значення. Ми наділяємо їх цим значенням і потім транслюємо його світу. Одяг byMe транслює непоборність духу і сміливість бути вільними.

Чоловічий одяг купити можна одразу тут, на сайті, або завітавши до шоуруму в Києві. Бренд byMe — простір для вільних, ідейних і натхненних людей. Приєднуйся!