Трикотаж жіночий

Сортування
Фільтри

Трикотажний одяг byMe – це найзатишніший куточок у нашому шоурумі. Якщо свічками, милим посудом і квітами ми робимо затишок у домі, то в’язаними речами – створюємо затишний настрій для себе. А потім носимо цей настрій цілий день і ділимося ним зі світом. Справжній лайфхак, як покращити настрій! А трикотажний одяг від виробника byMe не лише про комфорт, але й про важливі деталі: значеннєві й технічні. Про них розповідаємо далі, а якщо не хочеш чекати, то жіночий трикотаж купити можна вже, замовивши на сайті.

 

Жіночий трикотаж від виробника byMe: моделі й поєднання

 

Жіночий трикотаж від виробника byMe це:

сукні – в’язана тканина підкреслює фігуру й автоматично робить образ на рівень звабливішим і жіночнішим;
кардигани – для холодної пори поєднуй з гольфами чи сорочками, а коли тепло – одягай на бралет чи топ, і образ одразу свіжий;
светри – м’якенькі, затишні, осінні, пасують до вересневих дощів і жовтневих листочків;

Найбільше ми любимо в’язаний трикотаж за його приємність на дотик. Але цікавий він тим, що пасує до різних стилів: в’язаний поло додасть розслабленості образу для офісу, а в’язана сукня з маленькою сумочкою й витонченими босоніжками стануть ідеальним образом для побачення. Трикотажний одяг для жінок – це зручний інструмент створювати образи, що передають настрій затишку й одночасно зібраності чи навпаки – романтичності. Усе залежить від твого запиту й уяви. Головне не забути правильно доглядати за в’язаними речами: прати краще за температури 30˚C в режимі делікатного прання, а сушити – розклавши, а не повісивши. Обирай свого в’язаного улюбленця, носи з утіхою й доглядай ретельно.

 

Як купити трикотажний одяг у byMe?

 

Купити трикотажний одяг можна в нашому шоурумі або замовити на сайті. А якщо не можеш визначитися з моделлю чи розміром, напиши нам тут або в директі в інстаграмі – підберемо образ разом. byMe – жіночий одяг, що має значення. А для нас важливо, аби весь процес, від вибору розміру до створення повноцінного образу, був для тебе комфортний і натхненний. Одяг від виробника byMe – для тебе, якщо цінуєш свій комфорт і прагнеш ділитися світоглядом через речі.