Літня колекція одягу "Орнаменти"

Сортування
Фільтри

Головна місія byMe – закохувати світ в українське. Ми зі щирої цікавості знайомимося з українською історією, досліджуємо культуру й традиції, творчістю вплітаючи їх у сьогодення. Це наш свідомий вибір. Ми прагнемо, аби прихильники й прихильниці byMe розділяли нашу місію закохувати в українське, а тому спершу закохуємо їх. Орнаменти – один зі способів познайомитися з українським близько й щиро. Це не просто символи – у них збережені цінності наших предків. А пам’ятати своє коріння – обов’язково, аби будувати свідоме сьогодні. Нова колекція присвячена українським традиційним орнаментам. Далі знайомимо тебе з головними орнаментами колекції. А подивитися всі речі й купити одяг, що закохав, можеш одразу на сайті.

бренд українського одягу byme

 

Жіночий одяг byMe – орнаменти, що оживляють історію

 

Жіночий одяг byMe – про речі, що діляться цінними сенсами. Бренд українського одягу – це можливість доторкнутися до українських традицій і актуалізувати їх сьогодні вже по-новому, осучаснено. У колекції «Орнаменти» знайдеш речі з орнаментами давніх українських предметів. Це український одяг із вишивками зі старовинних сорочок і предметів побуту українців.

купити жіночий одяг  Баймі

Серед орнаментів є такі:

Коник. Орнаменти коників стали поширеними за часів козаччини. Коней вишивали найчастіше на чоловічому одязі. Для колекції ми взяли орнамент коника з підризника XVIII століття села Гирине Глухівського повіту.
Пташки. Орнаменти пташок найчастіше вишивали на рушниках, особливо весільних. Кожна птаха мала особливе значення. Ми обрали орнамент птахів із рушника XIX-XX століть із Чернігівщини.
На речах знайдеш і фрагменти орнаментів із килимів Поділля – яскраві, насичені й по-літньому барвні.

Бренд одягу byMe – аби закохуватися й закохувати в українські орнаменти натхненно. Купити жіночий одяг із колекції «Орнаменти» можна в шоурумі в Києві. Або ж замовити одяг можна одразу тут, на нашому сайті. Обирай серцем!