Світшоти жіночі

Сортування
Фільтри
Немає товарів

Світшоти жіночі від byMe — це поєднання якості й змістовності. Поєднання, що його втілюємо в кожній речі. Адже бренд одягу byMe — місце, де створюють речі, що мають значення. Теплі світшоти з нової зимової колекції покликані стати запорукою комфорту у твоєму гардеробі й подарувати тепло твоєму серцю. Далі хочемо розповісти про них трішки більше. 

Жіночі світшоти byMe: особливості й деталі 

 

У колекції «Глек» утілили жіночі світшоти про те, чим захоплюємося й пишаємося. Кожен із них ділиться важливими сенсами. Кожен створений для твого комфорту й тепла. Прагнемо, аби рішення купити світшот було рішенням закохуватися й закохувати світ в українські сенси. Цієї зими обирай світшоти оверсайз з такими мотивами:

квіточкаБрунатний світшот натхненний косівською мальованою керамікою. Його барва — одна з трьох традиційних у косівському розписі. Вишивка на ньому — з розпису взята. Баранця із кахлі Олекси Бахматюка вишили, аби познайомити з творчістю майстра. ™ byMe — виробник одягу з сенсами. Ділимося історією косівською мальованої кераміки, адже впевнені: це те, про що має знати кожен і кожна. Косівська кераміка — це історія Гуцульщини в малюнках: побуту, звичаїв, творчості. Сьогодні вона є частиною культурної нематеріальної спадщини ЮНЕСКО. Тож прагнемо, аби так само її цінували й в Україні. 
квіточкаКремовий світшот із вишивкою. На ньому — 2061. Вишили висоту Говерли, адже це — наше місце сили й натхнення. І ми захоплені красою й величчю українських Карпат. 

З чим носити світшоти жіночі? Купити до них зможеш утеплені спортивні штани з орнаменти, що відповідають один одному. Світшот з баранцем — до брунатних штанів, з вишивкою — до кремових. Купити жіночі світшоти вдасться двома способами: 

квіточкаОнлайн — на byme.ua чи в соціальних мережах бренду. Тут дізнавайся більше про склад, розміри й сенси. 
квіточкаУ шоурумі — за адресою Хрещатик 46 щодня з 11:00 до 20:00. Тут приміряй речі, що до душі й обирай свої.