Спідниці жіночі

Сортування
Фільтри

Український бренд одягу byMe — це простір, створений закохувати в українське. Для нас важливо, аби речі мали значення. Саме тому от уже 8 років ми створюємо одяг, що закохує в українське. Кожна колекція й кожна річ, базова чи незвичайна, сповнена сенсами. Утілюємо їх крізь маленькі деталі: вишивки, принти й орнаменти. Вони прикрашають кожну річ від byMe, зокрема й жіночі спідниці. 

 купити красиву спідницю в byMe

 

Яку купити красиву спідницю в byMe?

 

У byMe ти зможеш не лише купити красиву спідницю, а й розповісти цінну історію поза нею. Саме так ми закохуємо в українське — у кожному аспекті. 

  • Закохуємо в річ з першого погляду. Для цього наші дизайнерки досліджують тренди й актуальні силуети, аби перенести їх на спідниці від виробника byMe. Наші майстрині вже презентували спідниці з воланами, спідниці плісе й сліп.
  • спідниці з двох частин чи фатинові напівпрозорі. І кожного сезону ми працюємо над тим, аби створити актуальні й унікальні спідниці. 
  • Закохуємо в якість і універсальність. Ми створюємо одяг на власному виробництві, співпрацюємо з українськими майстрами й майстринями. А разом із цим прагнемо створити якісну спідницю для кожної. На всі сезони: теплі зимові й легкі літні спідниці. Усіх довжин: міді- чи мініспідниця, або ж довга спідниця. З різних матеріалів: сатинова сліп спідниця, джинсова довга спідниця чи зручна спідниця-шорти. 
  • Закохуємо у твій комфорт і різноманіття. Усі спідниці ми створюємо різних довжин і посадок, а ще — у широкій розмірній сітці. У byMe обирай спідницю в розмірах від: XXS до XXL. А потрібний розмір завжди побачиш різних барв. 

Ми, виробник жіночого одягу byMe, закохуємо також і в українські сенси. Тож на спідницях залишаємо вишивки, бірки й орнаменти. А ще, ми часто прикрашаємо ґудзики гравіюваннями. Тож придивися до деталей своєї спідниці — чим вона особлива? 

купити спідницю жіночу в byMe

 

Гарні спідниці бренду byMe: чому саме вони? 

 

Наші гарні спідниці красиві як зовні, так і зсередини. І це їх головна й найцінніша особливість. Крізь різні спідниці ми вже розповіли про багато тем української історії, культури й мистецтва. Зокрема:

  • крізь базові мініспідниці з двох частин і довгі спідниці сліп поділилися історією українського театру часів розстріляного відродження, 
  • крізь джинсові спідниці довжини міді закарбували сенси косівської мальованої кераміки, 
  • крізь клітчасті спідниці нагадуємо закохувати в українське. 

Тож купити спідницю жіночу в byMe — це обрати не лише річ, а й історію, яку розкажеш світові.