Спідниці жіночі

Сортування
Фільтри

Спідниця жіноча пасуватиме завжди. Ділові, щоденні чи особливі — образи з нею вдасться створити для будь-якої події. Прагнемо, аби у своїх поєднаннях ти могла також ділитися цінним. Жіночі спідниці з нової весняної колекції розкажуть історію «Березолю» — історію творчости. Історію про людей, чий талант вражає. Історію модерного українського театру «Березіль».

Купити спідницю жіночу з колекції «Березіль» byMe

 

Які жіночі спідниці створили в колекції?

 

Жіночі спідниці — та частина гардероба, що неодмінно асоціюється з театром «Березіль». Модерні костюми, балет, ескізи — підкидання спідниць і воланів тут були на кожному кроці. Саме тому, надихаючись яскравим і експресивним театром, у колекції втілилирізні спідниці жіночі. 

тезаМініспідницю базових барв, бежевої й блакитної, допасовуй до різних поєднань — ділися феєричною історією крізь просте. Спідниця жіноча прикрашена вишивкою. Позаду зобразили квітку — частину декорацій до вистави «Народний Малахій». Цінність п’єси пронизує кожен аспект її створення: від тексту Миколи Куліша й декорацій Вадима Меллера до легендарних акторів і акторок на сцені. 
тезаМаксіспідниця натхненна самим театром. Уже класичні, силует сліп і сатинова тканина роблять спідницю чудовим доповненням весняного гардероба. Спереду прикрасили її драпірування — невіддільною частиною сцени, завіси й костюмів. Купити жіночу спідницю з цією деталлю — нести у світ сам театр. І спіднички жіночі пасують для цього якнайкраще. 
тезаІще одна мініспідниця ділиться сенсами вистави «Алло, на хвилі 477». Вона складається з двох частин: прямої й плісе. Спідниця натхненна не звичайною постановкою, а екстравагантним ревю. Тож її силует і деталі відповідають цьому. На ній зобразили частинки декорацій і костюмів, створених Вадимом Меллером.

Бренд одягу byMe — це завжди про захоплення. І театр «Березіль» захопив нас цілком. У ньому бачимо чистий, справжній театр. Мистецтво, яке світ повинен був побачити. Цієї весни в byMe хочемо поділитися нашим захопленням крізь спідниці жіночі. Їх актуальні силуети, якісні матеріали й змістовні деталі покликані захоплювати й закохувати так само модерно й сміливо, як це робив театр «Березіль». 

 

Як купити спідницю жіночу? 

 

Жіночі спідниці byMe

Купити спідницю жіночу з колекції «Березіль» — це про поєднання стильних, актуальних форм і цінної ідеї. Про задум театру, віру й жагу до життя. І як усе таки зворушливо, що ділитися цим можна крізь спідниці жіночі. Купити їх зможеш онлайн: на сайті чи в соціальних мережах byMe. У шоурумі бренду тебе також чекає спідниця жіноча. Купити її вдасться щодня з 11:00 до 20:00 за адресою Хрещатик 46.