Спідниці жіночі

Сортування
Фільтри

Жіночі спідниці заведено вважати дуже ніжним і звабливим елементом гардероба й образів. Звісно, часто так і є, але не забуваймо про тло образу. Тло образу – це його настрій, та частина, яку не можна побачити, але можна відчути. Ось образ із міні може бути діловим чи повсякденним, не обов’язково романтичним. Тому любимо дивитися, як ви складаєте свої образи, як пазли, що потім утворюють цілісну картину: кожна різна й по-своєму особлива. Якщо хочеш доповнити свою колекцію спідниць ще однією, то гортай усі моделі й можеш жіночі спідниці купити одразу тут, на сайті. byme.ua – магазин одягу, у якому купувати зручно, а носити речі – натхненно.

спідниця купити

«Закохувати в косівську кераміку» – колекція, покликана розповісти світу про особливе українське мистецтво. Сьогодні косівська кераміка – це спадщина всього людства. Ми ж хочемо, аби українки й українці зі щирої цікавості вивчали українське й берегти його особливості. Тому цією колекцією показуємо історію й сенси косівської кераміки. Вона особлива своїми значеннями: століттями майстри й майстрині Косова створюють керамічні вироби, що розповідають історію Гуцульщини. Ці вироби особливі кольорами: головні кольори – це брунатний, зелений і жовтий. Саме ці кольори додали в осінню колекцію. Серед усіх речей особливою є жіноча спідниця. 

 

Купити жіночу спідницю, аби зберегти час

 

Купити жіночу спідницю – це забезпечити собі основу для різних образів. Тому розповідаємо, які моделі маємо в byMe:

спідниця міді – варіант для тих, хто хоче зробити образ трішки звабливим, але водночас стриманим;
спідниці міні – для сміливих і трішки бунтівних;
з вирізами – додають образу розкутості;
з принтами – аби передавати важливі значення.

Має значення й те, із якої тканини спідниця: шкіряні пасуватимуть до ділового стилю, із віскози – для легких літніх образів, джинсові – коли хочеш зібрати стильний, але комфортний лук. Маємо спідниці з ідейних капсульних колекцій: у кожній колекції окремо можна знайти ідеальний метч зі спідницею. Поєднуй їх із поло, топами й жакетами, сорочками й футболками. А ще наші спідниці мають суперособливість: підлаштовуватися під форми тіла. Це тому, що ми використовуємо технологію анатомічного пояса. Спідниці жіночі купити можна в шоурумі: зручно для тих, хто звик купувати тільки після примірки. Чекаємо в себе!

 

«Закохувати в косівську кераміку»: спідниці жіночі

 

Спідниці жіночі з нової колекції створені закохувати в косівську кераміку. 

Купити спідницю можна 3 моделей:

квіточкаСпідниця міні. Ця спідниця з плісе, а на поясі має вишитий глек – калач. Цей глек особливий формою: усередині має отвір, аби його було зручно носити на руці.
квіточкаСпідниця міді. Цю модель створили двох кольорів: сіру й синю. Обидві мають виразні кишені, одна з них знімна. А на поясі вишили косівські глеки: калач, дзбан, плесканець.
квіточкаДжинсова спідниця. Для осіннього сезону обрали спідницю з молочного джинсу. Ззаду на бірці вишили дзбанок. А синю спідницю вирішили продовжити з минулої колекції – вона пасуватиме до настрою осені.

Обирай речі, що деталями закохують у важливі сенси. Мріємо, аби ти розділила нашу головну місію й знайомила світ з українським натхненно й щодня. ™ byMe – місце для твоїх сенсів.

 

купити спідницю  byme

Спідниці для жінок: суперсила чи слабкість?

 

Спідниці для жінок – це джерело натхнення для нас, і результат цього натхнення для вас. Радіємо, коли не треба обирати між комфортом і стилем – одразу і те, і те. Український виробник одягу byMe орієнтується на те, аби відкривати твої нові вияви. Інколи це твоя суперсила, а інколи – слабкість. Але обидва варіанти однаково цінні, бо вони про тебе. Тому який би варіант не був твоїм, він вартий бути. byMe – жіночий одяг, що має значення. Знаходь свої!