Сукні жіночі

Сортування
Фільтри

Закохувати – наше покликання й наша місія. Ми обираємо закохувати в усе українське. А для цього – знайомимося з досі невідомим або ж згадуємо забуте. Віримо, що без відчуття й усвідомлення минулого не можна сформувати сьогодні. Тому щиро цікавимося українською культурою й історією, аби ділитися найцікавішим і найважливішим з тобою. Наш спосіб цим ділитися – через колекції одягу, взуття й аксесуарів.

купити плаття byme

 

Сукня жіноча від byMe – про цінності, що надихають

 

Сукні byMe – про особливу мить. Ми створюємо сукні на щодень і для особливих подій – кожна модель пасуватиме і для святкового, і для звичного настрою. Адже мить особливою робить не сукня, а твоє відчуття в ній. Мріємо, аби жіночі плаття від byMe втілювати твій різний настрій – але завжди комфортний і потрібний. Аби кожна сукня жіноча була про тебе справжню.

Сукні українського виробника byMe:

Покликані закохувати в усе українське – кольори, орнаменти, символи. Для нас брендові плаття – можливість ділитися своєю творчістю й важливими цінностями. Тому на речах, зокрема й сукнях, залишаємо бірки-нагадування з головним словом колекції «з а к о х у в а т и». Прагнемо, аби кожна власниця такої бірки розділяла з нами місію закохувати українців і світ в українське.
Створені як базові моделі, що пасуватимуть до будь-якого гардероба. Але обов’язково залишаємо деталі, що мають значення. Інколи вони більш акцентні – тоді образ звучить по-новому. Та в будь-якім разі наші сукні можна стилізувати за різним настроєм і стилем. Головне – аби цей образ був для тебе і про тебе.
Також на byme.ua можна купити плаття з вишивкою. Знову ж – пасуватиме як на щодень, так і для виняткових подій. Вишиті речі нині є звичними. Ми обираємо для вишивки орнаменти, давно знайомі українцям. Тобто ті, що завжди мали для нас значення – аби відчути й зберегти їхню цінність і сьогодні.
сукня жіноча Баймі

Купити плаття з актуальної колекції можна одразу на сайті або ж у нашому шоурумі в Києві. Завітай на Хрещатик, 46, аби познайомитися з речами наживо й забрати ті, що закохали.

 

Купити жіночу сукню від byMe – зберегти своє

 

Український бренд byMe – можливість познайомитися із собою трошки глибше. Адже пізнавати минуле своєї країни – дізнаватися себе наново. Мріємо, аби купити жіночу сукню від byMe означало хоч на дрібку пізнати себе й Україну краще. Обирай серцем те, що закохало.