Лонгсліви жіночі

Сортування
Фільтри

Лонгсліви – це перший крок до вдалого образу. Усе просто: вони можуть бути й базовими елементами образу, і акцентними; частиною багатошарового або ж повноцінним верхом – кількість поєднань залежить тільки від вашої уяви й бажання експериментувати. Лонгсліви жіночі – це чарівна паличка, коли не можеш визначитися, що ж одягти. Тому в byMe знайдеш лонгсліви різних кольорів і тканин, аби врізноманітнити свої образи. А ще ми обожнюємо поєднувати лонгсліви з нашими джинсами прямого крою й спідницями, а потім – додавати акцентні аксесуари, що довершують образ. Спробуй додати хустинку byMe або декілька прикрас патріотичних кольорів – і образ буде цілісний.

лонгслів жіночий баймі

Косівська кераміка – це брунатний, зелений, жовтий і рідше синій кольори. Це глеки різної форми: плесканці, баньки, дзбани, калачі. Це робота теплих рук і сенси, вкладені в кожен малюнок розпису. Саме цими кольорами, формами й значеннями натхненна нова осіння колекція. Кожна річ створена познайомити з історією й сенсами косівської кераміки через маленькі деталі чи виразні елементи. Жіночі лонгсліви з колекції – це речі, що малюнками розповідають історію.

 

Лонгслів жіночий: поєднуй сенси

 

byMe – це формула зручності й сенсу. Нам важливо, аби тобі було комфортно в нашому одязі, але не менш важливо – аби одяг був не просто тканиною. Ми вкладаємо в нього сенс, яким хочемо з тобою поділитися, а ти в нього – сенс, який важливий для тебе. Лонгслів жіночий – знахідка для місії byMe, бо саме ним ми можемо передавати те цінне, що маємо. Тому пропонуємо моделі з різними принтами, що передають наші сенси і мрії. Якщо шукаєш річ зі значенням, зверни увагу на наші лонгсліви-сіточки: саме на них наносимо принти про важливе. Маємо й базові моделі з бавовни – вони більш пасуватимуть щоденним образам.

Лонгсліви byMe:

розміри від XXS до XXL;
належать до різних колекцій, а тому мають тематичні принти й нашивки чи написи;
із сіточки, що не розтягується, якщо правильно доглядати – читай про це в описі товару на сайті;
бавовняні в складі мають 5% еластану, аби за ними було легше доглядати й тканина не зношувалася.

Якщо твоя мета – лонгслів купити, то обирай потрібний і замовляй уже тут, або ж – чекатимемо тебе на примірку в шоурумі.

логслів купити byme

 

Лонгсліви, що розповідають історію косівської кераміки

 

Кожен лонгслів знайомить із частинкою косівського мистецтва, над яким століттями працюють майстри й майстрині. До речі! У колекцію додали як елементи з косівської кераміки XIX століття, так і роботи сучасників. Тому будь-яка обрана річ знайомитиме світ з українським мистецтвом.

Лонгсліви з осінньої колекції:

  1. Лонгсліви із глеками – на ньому зобразили форми косівських глеків: калачі, баньки, дзбани, плесканці. А ще знайдеш там форму мальованої вази XIX століття. 
  2. Лонгсліви жіночі з квітами – усі фрагменти перенесли на лонгслів із керамічної мальованої вази XIX століття. На квітах є синій колір: радянська влада забороняла їх у розписі, бо разом із жовтим вважали їх націоналістичними.

лонгсліви жіночі byme

Шукай свій лонгслів на byme.ua – тут зібрали доступні речі з актуальних колекцій. А поміряти вподобаний заходь до шоуруму в Києві на вулиці Хрещатик, 46 – тут можна наживо познайомитися з новинками й зібрати цілісні образи для потрібної події.

 

Купити лонгслів жіночий byMe = наповнити гардероб значеннями

 

byMe – виробник одягу, якому важлива твоя думка. Саме тому ми враховуємо твої запити, розширюємо розмірну сітку, уводимо нові технології й відповідаємо за обіцяну якість. Якщо хочеш познайомитися з нашими речами, можна купити лонгслів жіночий уже тут і зараз, або ж – зібрати ще один до своєї колекції! Український бренд одягу byMe – місце для нашої співтворчості й для розвитку України. Залишайся з нами!