Лонгсліви жіночі

Сортування
Фільтри

Лонгслів жіночий може бути різним. А завдяки цьому, кожній вдасться купити лонгслів жіночий для себе. Відмінні формами, тканинами й барвами, лонгсліви жіночі з нової колекції спільні натхненням. Усі вони розкажуть про Мистецьке об’єднанням «Березіль». Всесвіт театру модерного українського відродження. Люди, для яких цілий світ став сценою. Розкрити ідеї «Березолю» прагнемо крізь жіночі лонгсліви з нової весняної колекції. 

Лонгсліви жіночі з колекції «Березіль» byme

 

Лонгсліви жіночі: які представлені в колекції? 

 

Лонгсліви жіночі з колекції «Березіль» — це сенси у формах, кольорах і деталях. Це ідеї геніїв театру, їх бачення мистецтва й творчости. У весняній колекції ™ byMe лонгслів жіночий — це інноваційне бачення театру, це феєрія барв і форм, це деталі й силуети, що сміливо промовляють: «Березіль».

Сьогодні ми, український бренд одягу byMe, підіймаємо завісу й запрошуємо вас поглянути, як із роллю провідників у світ «Березолю» пораються жіночі лонгсліви. 

тезаЛонгслів із відкритими плечима поєднує трендовий силует і цікаву історію. Знайомить із неординарним підходом до театру Леся Курбаса. Аби карбувати професіоналів, режисер запровадив додаткові заняття й лекції для акторів і акторок. Були серед них і уроки фехтування. На комірі лонгсліва вишили образ фехтувальників — захоплені працею митця. 
тезаЧервоний лонгслів на одне плече промовляє барвою й орнаментом. Один із кольорів року, червоний, точно додасть акцентів гардеробу. А акцентів самому лонгсліву додає вишивка — розумний Арлекін із праці Леся Курбаса «Філософія театру». Для митця це — ідеал актора. Освічений і розумний, той, хто прагне до самопізнання. Поєднуй лонгслів із базовими речами — створюй образи, що ділитимуться минулим і сучасним. 
тезаУлюблені лонгсліви-сітки в колекції «Березіль» натхненні творчістю Вадима Меллера. На них — темному й світлому — зобразили частини ескізів художника до вистав. Напівпрозора тканина та яскраві елементи додадуть грайливого настрою поєднанням. 
тезаСмугастий лонгслів запрошує глядачів переглянути виставу «Гайдамаки» — одну з найуспішніших для Курбаса. А ще на ньому залишили вишивку «10 слів поета». Так відсилаємо до новації режисера у втіленні тексту на сцені. 
купити лонгслів із колекції Березіль від Баймі

Отож, виставу завершено, і ми вже маємо відповідь на питання: що означатиме купити лонгслів жіночий із колекції «Березіль»?

 

Як купити лонгслів із колекції «Березіль»?

 

Купити лонгслів із колекції «Березіль» зможеш на сайті бренду — byme.ua. Тут вдасться дізнатися все про лонгслів. Купити його також зможеш у шоурумі бренду за адресою Хрещатик 46.