Гуртові замовлення

Ми, бренд одягу byMe, прагнемо закохувати в українське якомога більше людей. Саме тому, цієї весни розпочинаємо співпрацю на умовах гуртових замовлень. Першою колекцією доступною для гуртової закупівлі стане колаборація byMe з Мистецьким арсеналом. Колекція жіночого одягу «Мистецький арсенал» покликана познайомити з діяльністю мистецького простору, висвітлити його цінність і значення для української культури. Крім того, у ній зовсім по-новому розкривається й водночас утверджується місія бренду — закохувати в українське. Одяг із колекції звертається не до окремої теми й не розкриває її цілком. Натомість закликає звернути увагу на Мистецький арсенал і відкрити його для себе. Тож із byMe стильний жіночий одяг оптом — це не лише про продажі, а й про сенси й спільну місію. Поділяєте її й прагнете бачити український брендовий одяг від byMe на своїх платформах? Далі ділимося умовами співпраці й розповідаємо, як купити жіночий одяг оптом. 

амовити брендовий одяг оптом byme

 

Як замовити брендовий одяг оптом від українського виробника byMe?

 

Брендовий одяг оптом від виробника byMe створений закохувати. Закохувати прагнемо й ми — український магазин byMe. Тож за співпраці, крім обраних товарів, ми: 

тезапропонуємо оптову ціну;
тезагарантуємо постійну підтримку;
тезанадаємо необхідний контент (фото й відео); 
тезаобговорюємо умови співробітництва індивідуально;

На умовах гуртових замовлень працюємо від 10 тисяч гривень, тож купити одяг оптом від виробника byMe зможуть як великі платформи, так і бізнес-початківці. 

Який одяг гуртом ви зможете замовити в byMe? 

тезауже зараз до гуртової закупівлі доступна колекція «Мистецький арсенал»; 
тезазгодом кожна наступна колекція, що з’являтиметься на сайті, також зможе опинитися на ваших полицях;

Як замовити жіночий одяг оптом від виробника byMe?

  1. переглянути умови тут — на byme.ua; 
  2. написати на поштуsales@byme.ua чи зателефонувати за номером: 0976209221 ;
  3. обговорити подальші умови співпраці після відповіді наших менеджерів; 
 купити український брендовий одяг від byMe оптом

 

Чому варто купити український брендовий одяг від byMe оптом? 

 

Український брендовий одяг від byMe вже закохує понад 100 тисяч шанувальниць у мережі Instagram й ще понад 40 тисяч — у Facebook. Тож ми певні: змістовні колекції, створені зі щирим захопленням, точно відгукнуться споживачам і на ваших платформах. Ми, магазин брендового одягу byMe, пропонуємо знайти нових споживачів, спраглих до змісту поза одягом і водночас звиклих до якості. Адже саме поєднання якості й сенсів закохує наших покупців. Тож замовити одяг оптом у byMe — це перенести цінну місію й успішну концепцію на свої платформи у формі стильного українського одягу. 


Щасливі закохувати разом!