Джинси жіночі

Сортування
Фільтри

Джинси жіночі — особлива річ для byMe. Саме в цій категорії турбуємося про кожну з вас — усі джинси byMe мають не лише широку розмірну сітку, а й 3 довжини. Тож у byMe кожна знайде свою пару. А отже — кожній вдасться поділитися цінним. Цієї весни жіночі джинси розкажуть про «Березіль» — театр українського відродження. 

купити жіночі джинси byMe

 

Жіночі джинси: деталі й сенси

 

Жіночі джинси, як і все в колекції «Березіль», відкривають для нас театр. Завісу піднято — і перед нами «Березіль». Люди, історії, талант і творчість. Модерн, експресія й барви. Таку атмосферу створив у ще радянській Україні режисер театру Лесь Курбас. Цю атмосферу прагнули передати ми крізь штани. Джинси жіночі — базова річ, проте ми додали їм родзинку. У колекції «Березіль» вдасться купити джинси жіночі у двох варіантах. Про кожен із них розкажемо більше далі: 

тезаБазові блакитні джинси зі 100% бавовни — у них почуватимешся комфортно. Допасувати їх вдасться до всього: топів, футболок, сорочок, блуз, різного верхнього одягу. Блакитні жіночі джинси покликані стати частиною багатьох поєднань, а отже — ділитися сенсами якомога частіше. На джинсах вишили героя вистави «Газ» — інженера. Вистава стала великою режисерською антиутопією, реакцію на події навколо. 
тезаУ колекції представлені також блакитно-сині джинси жіночі. Купити їх — поділитися сенсами вистави «Народний Малахій». У ній свій геній демонструє не лише Лесь Курбас, а й драматург Микола Куліш. На кишенях джинсів зобразили декорації до вистави. Матеріал штанів також — 100% бавовна. 
Купити жіночі джинси byMe

Брендові джинси byMe з нової весняної колекції поєднали в собі базовість, зручність і акцентні деталі. Їх поєднуй з іншими речами з колекції, наприклад: з яскравим червоним лонгслівом на одне плече чи сорочкою з молочним комірцем. Додай до поєднань із джинсами лонгсліви-сіточки чи хвилясту блузу. Створи образ на щодень чи для особливої події, як от похід до театру. Жіночі джинси «Березіль» стануть чудовим доповненням гардероба зараз і завжди, як і сам театр.Миттєвість сьогодні й класика навіки. 

 

Як купити жіночі джинси?

 

Купити жіночі джинси вдасться у шоурмі бренду byMe. Тут, за адресою Хрещатик 46, чекаємо тебе щодня з 11:00 до 20:00. Також ми, бренд одягу byMe, маємо сайт і соціальні мережі. Пиши нам, аби обрати свій розмір і довжину, дізнатися про наявність чи більше про колекцію. Усі джинси маємо в трьох довжинах і розмірах від XXS до XXL. Ми з радістю проконсультуємо й допоможемо.