Жіноча білизна

Сортування
Фільтри
Жіночий пояс Sexy byMe
Пояс Sexy
840 UAH 1140 UAH
Жіночі трусики в сіточку byMe
Трусики Sexy
590 UAH 890 UAH
Жіночий графітовий топ з бавовни byMe
Топ Graphite
552 UAH 690 UAH
Жіночий топ бавовняний молочного кольору byMe
Топ Milk
552 UAH 690 UAH
Трусики жіночі у сірому кольорі byMe
Трусики Graphite
472 UAH 590 UAH
Бавовняні труси жіночі молочного кольору byMe
Трусики Milk
472 UAH 590 UAH
Трусики жіночі у чорному кольорі byMe
Трусики Black
472 UAH 590 UAH

Жіноча білизна – як маленька секретна кімната в гардеробі кожної: до неї маєш ключик лише ти й обрані. Такий настрій загадковості робить цей елемент образів особливими на тлі інших. Тому і в byMe спідня білизна жіноча має особливе місце. Створюючи білизну, умикаємо на максимум вимоги до комфорту й безпеки. Ці речі найсильніше впливають на наше самопочуття. Адже торкаються тіла впродовж усього дня: якщо такий контакт буде незручним чи небезпечним, можуть з’явитися дискомфорт і захворювання. Цінуємо твою довіру й створюємо білизну, варту твоєї довіри. Купити жіночу білизну byMe можна в нашому шоурумі, на сайті або написавши в інстаграмі. Виробник одягу byMe відкритий до твоїх пропозицій, звернень і відгуків – цінуємо твою залученість.

 

Спідня білизна жіноча: розкутість чи стриманість

 

Спідня жіноча білизна – це розкутість: розкуті рухи, фізіологічний і психологічний комфорт, упевненість у безпеці. Спідня білизна – це стриманість: стриманість у дизайні і мінімалістичність у деталях. Обидві функції важливі. А ще більш важливо те, як ти себе почуваєш у білизні.

3 причини, чому варто купити жіночу білизну в byMe:

Безпечні для тіла тканини: для базових комплектів використовуємо натуральну бавовну, а для білизни з особливих серій – м’яку сіточку.
Без жорстких елементів: усі наші бра не мають застібок і деталей, що могли б шкодити шкірі.
Авторський дизайн: добираємо різні палітри кольорів і залишаємо маленькі деталі-нашивки, щоб зробити речі особливими.

Трусики і бра можна купувати окремо або ж одразу купити комплект спідньої білизни. Жіночі комплекти білизни зручні для тих, хто любить обирати бра й трусики за кольором. А ще наші бралети можна вдягати як топи: одягай зверху сорочку чи жакет – образ буде гарячий. Чекаємо в гості в шоурумі або в директі, якщо вже хочеш купити жіночу білизну в byMe!

 

Жіноча білизна від виробника byMe

 

Жіноча білизна від виробника byMe – це наша відповідальність за твій комфорт і твоя свобода обирати найрізноманітніші образи з білизною byMe. Обирай свої бра й трусики або ж комплекти жіночої білизни й не бійся експериментувати. ™ byMe – простір, де творити можна натхненно й безпечно. Із нас – мотивація, якість і сучасність, із тебе – творчість, розвиток і гарний настрій. byMe – жіночий одяг, що має значення. Обирай важливі для себе значення й ділися ними зі світом!