Колекція одягу, натхненна косівською керамікою

™ byMe – це можливість закохуватися в українське натхненно й щодня. Кожну нову колекцію присвячуємо особливим сенсам, що знайомлять з українським. Осіння колекція жіночого одягу присвячена історії й сенсам косівської кераміки.

елементи косівської кераміки в одязі byMe

Цінуємо можливість ділитися українським зі світом і нагадувати українцям і українкам, що цінного ми маємо. Косівська кераміка – це кераміка, яку століттями створюють майстри й майстрині в місті Косів Івано-Франківської області. Це особливі гончарні вироби, на яких намальована історія Гуцульщини. На глеках і різному посуді зображали рослинні малюнки, орнаменти, людей, біблійні мотиви. Створювали посудини особливим чином – технікою ритування й ріжкування.
Ще косівська кераміка впізнавана своїми кольорами: брунатним, зеленим і жовтим. Рідше додавали синій, а за радянських часів його заборонили, бо разом із жовтим розцінювали як вияв націоналізму. Сьогодні косівська кераміка – це надбання всього світу: 2019 року її внесли до списку нематеріальної культурної спадщини людства. Хочемо, аби українці й українки знали, що цінного мають. Тому осіння колекція – для того, аби познайомити з особливостями косівської кераміки через жіночий одяг.
вишиванка byMe
ВИШИТА СОРОЧКА
жіноча футболка з глечиками byMe
ФУТБОЛКА З ГЛЕЧИКАМИ
теплий піджак-пальто byMe
ПІДЖАК-ПАЛЬТО
піджак в клітинку з орнаментом
ПІДЖАК
жіночі туфлі на підборах
ТУФЛІ НА ПІДБОРАХ
жіночий лонгслів з глечиками
ЛОНГСЛІВ З ГЛЕЧИКАМИ
жіночі шкіряні балетки
БАЛЕТКИ
майка синього кольору з вишивкою
МАЙКА З ВИШИВКОЮ

 

Одяг жіночий – аби берегти українське

жіночий одяг від byMe косівська кераміка

Одяг жіночий з осінньої колекції – наша спроба розповісти про деталі й особливості косівської кераміки. Прагнули створити брендовий одяг, що завжди нагадуватиме цікавитися українською культурою й історією. А ще – буде зручним і улюбленим у гардеробі.

Особливості колекції «Закохувати в косівську кераміку»

Головна місія цієї й кожної колекції одягу – закохувати в українське. Тому власник і власниця byMe Діма й Аліна вирушили в експедицію, щоб дослідити косівську кераміку й потім розказати про неї світу.
У новій колекції можна купити жіночий одяг з різними видами косівського посуду. На одязі залишили вишиті або принтовані глеки: дзбан, баньку, плескан і калач. А на всіх ґудзиках вигравіювали ці глеки, так щоб деталі мали значення. Обираючи будь-яку річ із ґудзиками, тебе обере якийсь тип глечика.
Речі з нової колекції створили притаманних косівській колекції кольорів: брунатного, зеленого й жовтого, які ще й пасують до кольору осені.
футболка з глечиком
ФУТБОЛКА З ВАЗОЮ
тепла сорочка byme
ТЕПЛА СОРОЧКА
лонгслів у смужку
ЛОНГСЛІВ У СМУЖКУ
тепле плаття з поясом
ТЕПЛА СУКНЯ З ПОЯСОМ
лонгслів з мальованою керамікою
ЛОНГСЛІВ З МОТИВАМИ КОСІВСЬКОЇ КЕРАМІКИ
жіночий кардиган синього кольору
ЖІНОЧИЙ КАРДИГАН
шкіряні дербі
ШКІРЯНІ ДЕРБІ

 

Де купити одяг з нової колекції?

Купити одяг, взуття й аксесуари з осінньої колекції можна онлайн на сайті byme.ua й офлайн у шоурумі в Києві. Чекаємо тебе на вулиці Хрещатик, 46, аби познайомити з особливими новинками. Завітай поміряти вподобані речі й забрати з собою улюблені.

Український бренд одягу byMe – аби закохувати світ в українське. Закохуй з нами!