Колекція одягу "Pre-Spring"

Сортування
Фільтри
Немає товарів

Pre-spring – нова колекція жіночого одягу byMe. Перед весною – період, коли легкість уже відчувається в повітрі. Коли попри холод ми вже відчуваємо перші теплі промінці. Колекція жіночого одягу [перед весною] – про легкість тканин і рухів, настрій передвесняної грайливості й передчуття нового початку. Саме тому жіночий одяг із колекції просторий, легкий, із дрібними деталями й ніжних відтінків. Кожна річ покликана нагадати, що зовсім скоро – оновлення. Час надихатися, аби мати нові сили. Час закохувати в українську весну.

нова колекція жіночого одягу byMe

 

Колекція одягу Pre-spring

 

Колекція одягу Pre-spring – це ковток передвесняного повітря й бажання побачити перші весняні квіти. Це капсульна колекція – у ній пропонуємо одяг, взуття й аксесуари, аби було легко збирати повноцінні образи. Ми встигли підготувати не всі речі, що планували, – вимкнення світла й перебування в бомбосховищі суттєво скоротили час для праці. Та для нас це не привід сумувати, навпаки – цінувати можливість творити речі, що закохують в українське.

Так весняна колекція одягу – це:

фактурні лонгсліви ніжних кольорів;
легка й простора блуза;
топи, аби поєднувати з напівпрозорими тканинами;
клітчасті мініспідниці з розрізом;
світлі джинси кльош;
прямі штани сірого й чорного кольорів;
жакети, щоб зібрати зі штанами костюм;
джинсові куртки;
жилетка з орнаментом каштанів.
Купити жіночий одяг Баймі

А ще в колекції є пухнасті балетки й босоніжки, оновлені туфлі-сіточка, дербі й кеди. Усі речі [перед весною] мають бірку «з а к о х у в а т и» українців в українське. Купити жіночий одяг, взуття й аксесуари з колекції можеш тут, на byme.ua, або в нашому просторі в Києві. byMe – український бренд одягу, що закохує. Обирай речі, що закохали тебе, і закохуй ними усіх навколо. Нехай Pre-spring колекція нагадає, що весна – близько. Мріємо, аби весна цього року відбулася для кожного й кожної всередині, а найперше – для України.