Жіночі кардигани

Сортування
Фільтри

Кардиган жіночий – це довершеність образу, його кінцевий штрих. Та часто ми ігноруємо цю річ у шафі. У ритмі, коли справ багато, а часу обмаль, ми звикаємо обирати невибагливі образи. Худі й об’ємні штани – це справді зручно. Та з часом виникає відчуття одноманіття. Тому спробуємо довести, що жіночі кардигани можуть бути про зручність і стиль водночас. На byme.ua можеш купити кардигани жіночі, що закохають в українське – обирай, у що закохуватимеш ти.

купити кардиган жіночий Баймі

 

Кардигани жіночі byMe – закохувати в орнаменти

 

Кардигани жіночі – часто видима частина образу, навіть багатошарового. Тому окрему увагу привертають деталі. Ми вирішили скористатися цим і зобразити на кардиганах цінний і важливий меседж – закохувати в орнаменти. Як і всі речі з колекції «з а к о х у в а т и», кардигани насамперед виконують місію закохувати українців в українське. Та їхня присутність у колекції – особлива. Вони закохують в українські орнаменти, взяті з традиційних вишитих сорочок.

Кардигани byMe:

Кардиган, який щільно прилягає до тіла – м’який на дотик, має комірець і розрізи з боків. Ці кардигани особливі своєю ніжністю й гравіюванням на ґудзиках – там зображені українські орнаменти. А на рукаві залишили нагадування «з а к о х у в а т и», аби нести цю місію з нами. Купити кардиган можна в шоурумі й на сайті.
Об’ємний в’язаний кардиган – укорочений і просторий, ніжних весняних відтінків. Орнаменти на цих кардиганах ми залишили на рукавах, планках і лінії з ґудзиками – скрізь проходять стрічкою. Нагадування «з а к о х у в а т и» традиційно на рукаві – закохуй в орнаменти щиро.

Усі кардигани жіночі купити можна в онлайн-магазині або в нашому просторі в Києві – обирай зручний для себе варіант.

 

Як купити кардиган жіночий у byMe

 

Аби купити кардиган жіночий, обирай свій формат:

замовивши на сайті з доставленням до пошти чи кур’єром додому;
написавши нам у директ інстаграму – допоможемо дібрати розмір / колір;
завітавши до шоуруму на Хрещатик, 46;
або замовивши доставлення кур’єром у Києві, щоб приміряти речі вдома й залишити ті, що закохають.

Український виробник одягу byMe – твоя можливість закохатися в українське щиро й назавжди. Віримо, що разом можемо натхненно закохувати світ в Україну. Приєднуйся до byMe – закохуй!

купити кардиган від byMe