Жіночі кардигани

Сортування
Фільтри
Немає товарів

Кардиган жіночий – це довершеність образу, його кінцевий штрих. Та часто ми ігноруємо цю річ у шафі. У ритмі, коли справ багато, а часу обмаль, ми звикаємо обирати невибагливі образи. Худі й об’ємні штани – це справді зручно. Та з часом виникає відчуття одноманіття. Тому спробуємо довести, що жіночі кардигани можуть бути про зручність і стиль водночас. На byme.ua можеш купити кардигани жіночі, що закохають в українське – обирай, у що закохуватимеш ти.

Український бренд byMe – це речі, створені закохувати в українське. Для кожної сезонної чи ідейної колекції ми обираємо сенси, у які закохуватимемо. Сенси осінньої колекції – із косівської кераміки. Кожна річ покликана познайомити з історією й особливостями косівських виробів, майстрів і значень. Для того, аби зуміти передати настрої й сенси обраної теми, ми познайомилися з косівською керамікою і її майстрами наживо – у колекції знайдеш як елементи з виробів XIX століття, так і із сучасних. Сьогодні розповідаємо про кардигани жіночі.

 

Кардигани жіночі byMe – закохувати в орнаменти

 

Кардигани жіночі – часто видима частина образу, навіть багатошарового. Тому окрему увагу привертають деталі. Ми вирішили скористатися цим і зобразити на кардиганах цінний і важливий меседж – закохувати в орнаменти. Як і всі речі з колекції «з а к о х у в а т и», кардигани насамперед виконують місію закохувати українців в українське. Та їхня присутність у колекції – особлива. Вони закохують в українські орнаменти, взяті з традиційних вишитих сорочок.

Кардигани byMe:

Кардиган, який щільно прилягає до тіла – м’який на дотик, має комірець і розрізи з боків. Ці кардигани особливі своєю ніжністю й гравіюванням на ґудзиках – там зображені українські орнаменти. А на рукаві залишили нагадування «з а к о х у в а т и», аби нести цю місію з нами. Купити кардиган можна в шоурумі й на сайті.
Об’ємний в’язаний кардиган – укорочений і просторий, ніжних весняних відтінків. Орнаменти на цих кардиганах ми залишили на рукавах, планках і лінії з ґудзиками – скрізь проходять стрічкою. Нагадування «з а к о х у в а т и» традиційно на рукаві – закохуй в орнаменти щиро.

Усі кардигани жіночі купити можна в онлайн-магазині або в нашому просторі в Києві – обирай зручний для себе варіант.

 

Кардигани – знайомлять із косівською керамікою

 

Трикотажний кардиган виконаний чорного, бежевого й синього кольорів. До двох базових додали синій не випадково: саме відтінки синього заборонила радянська влада у розписі косівської кераміки. Усе тому, що разом із жовтим їх вважали виявом націоналізму. Попри те, що синій рідко додавали в розпис: головними кольорами є брунатний, зелений і жовтий. А ще кардиган має зав’язки, що зробить образ цікавим. На всіх ґудзиках знайдеш вигравіювані форми косівських глеків: плесканця, дзбана, калача й баньки. Обирай, аби дізнатися, які косівські глечики оберуть тебе.

Купити кардиган жіночий будь-якого кольору можна двома способами: онлайн і офлайн:

  1. Якщо зручний перший варіант, залишайся на сайті й обирай потрібний кардиган в розділі NEW. 
  2. А щоб поміряти й точно визначитися, заходь до нашого шоуруму в Києві на вулиці Хрещатик, 46 – тут можна познайомитися з новинками осінньої колекції й зібрати цілісні образи.

Як купити кардиган жіночий у byMe

Аби купити кардиган жіночий, обирай свій формат:

замовивши на сайті з доставленням до пошти чи кур’єром додому;
написавши нам у директ інстаграму – допоможемо дібрати розмір / колір;
завітавши до шоуруму на Хрещатик, 46;
або замовивши доставлення кур’єром у Києві, щоб приміряти речі вдома й залишити ті, що закохають.

Український виробник одягу byMe – твоя можливість закохатися в українське щиро й назавжди. Віримо, що разом можемо натхненно закохувати світ в Україну. Приєднуйся до byMe – закохуй!