Верхній одяг жіночий

Сортування
Фільтри

Верхній одяг – це не обов'язково “коли холодно” чи “йде дощ”. Це може бути жакет зверху сорочки й топа чи тренч на блузу: багатошарові образи пасують не лише в холодну погоду. Верхній жіночий одяг – це купа варіантів образів з одним лише піджаком: і до міні, і зверху легкої сукні, і як частина ділового костюма. Тому в byMe цінуємо функціональні й базові моделі верхнього одягу.

 

Жіночий верхній одяг: різновиди і комбінації

 

Кожна капсульна колекція byMe має моделі одягу, взуття й аксесуарів, що легко поєднувати між собою: у них можуть бути спільні нашивки чи інші деталі, кольорова гама й силуети, що пасуватимуть один одному. Жіночий верхній одяг у колекціях є найбільш універсальним – його ми не змінюємо так часто, як футболки чи шкарпетки. Тому якщо плануєш купити жіночий верхній одяг, розповідаємо, чим він особливий у byMe:

для курток, пальт і тренчів використовуємо водовідштовхувальну тканину, аби не мокнути під дощем чи снігом;
додаємо кишені різних розмірів, щоб гріти руки й було зручно класти потрібні дрібниці;
додаємо різні кольори однакових моделей – щоб кожна обрала собі до смаку.

Серед верхнього одягу в byMe обирай куртки й пальта для осені й весни; зимові моделі додатково утеплюємо, щоб не боятися морозів. Маємо жакети різних форм: оверсайз чи вкорочені – обирай за настроєм і потребою.

Універсальність верхнього одягу може здатися нудною, але ми переконані, що це навпаки дає можливість грати з фактурами й формами. Не бійся додати ноток ділового стилю піджаком до романтичної легкої сукні або вдягти тренч на топ – це освіжає образи й виточує твій стиль. Якщо всі звикли носити верхній одяг однотипно, то це тільки відкриває ще більше нових поєднань, які тобі пасуватимуть. Тому експериментуй і шукай своє!

Купити верхній одяг для жінок можна на нашому сайті, на сторінці в інстаграмі або в шоурумі – обирай зручний варіант і забирай свій шматочок byMe в гардероб.

 

Верхній одяг для жінок, що має значення

 

Український виробник одягу byMe – це сміливість експериментувати й уміння дослухатися до себе. Щиро радіємо, коли ти знаходиш у byMe потрібну річ і потрібний настрій. А ще цінуємо, коли розділяєш із нами мрії. Наша мрія – закохати українців і українок в українське. І ми вже втілюємо її в життя. Тому будемо тішитися, якщо жакет чи пальто byMe стане твоїм першим зізнанням у коханні Україні – а верхній одяг для жінок тішитиме тебе ще не один сезон. byMe – одяг від виробника, що ділиться цінним і цінує щире.