Колекція "Березіль"

Розповісти про людей, які обрали творчість, а творчість обрала їх — місія нової колекції одягу й аксесуарів «Березіль». Представити мистецтво українського театру. Людей, що творили його. Ідеї, що вселяли в нього життя. Сенси, що приховували від світу. І тих, чий геній житиме вічно. Колекцію «Березіль» ми, бренд одягу byMe, присвячуємо театру українського відродження — розстріляному, та не вбитому Всесвіту нового українського мистецтва.

КОЛЕКЦІЯ ОДЯГУ «БЕРЕЗІЛЬ»: СЕНСИ

Колекція одягу «Березіль» — це феєрія. Поєднання барв, сенсів, форм, особистостей, творчости й дрібки нашого невимовного захоплення. Колекція жіночого одягу «Березіль» — це ода величному мистецтву страшних часів й, водночас, відповідь тенденціям нашого часу.
У ній — деталі, що відносять до минулого. Кольори, форми й силуети, що на часі сьогодні. Мистецьке об’єднання «Березіль» під керівництвом режисера Леся Курбаса стало місцем розвитку модерного українського мистецтва, а отже — мистецтва, що не до душі владі.
Для ™ byMe історія «Березолю» — це історія змін і щирої віри. Одяг для жінок із колекції став полотном для нашої творчости.
жіночий лонгслів червоного кольру зі спущеним плечем
ЛОНГСЛІВ СПУЩЕНЕ ПЛЕЧЕ ЧЕРВОНИЙ
Замовити
купити жіночу блузку від byme
БЛУЗА MILK
мініспідниця купити від баймі
СПІДНИЦЯ МІНІ ДВІ ЧАСТИНИ
Замовити
лонгслів жіночий у сітку
ЛОНГСЛІВ СІТКА
Замовити
бежевий лонгслів жіночий
ЛОНГСЛІВ СПУЩЕНЕ ПЛЕЧЕ БЕЖ
Замовити

Сьогодні розповідаємо історію Березолю сміливо, крізь сенси, що прикрашають одяг жіночий:

теза«Березіль» творили люди. І їх історії розповідаємо в колекції. Режисер театру — Лесь Курбас, єдина жінка-режисерка — Зінаїда Пігулович, сценарист — Микола Куліш, художник — Вадим Меллер. Їхні портрети, історії й роботи побачиш на речах із колекції.
тезаНа сцені «Березолю» творилися найкращі вистави. Деталями сюжетів, ідеями Курбаса й ескізами Меллера до них ділимося в колекції — у цінних деталях чи силуетах речей.
тезаЗа лаштунками «Березолю» невпинно працювали. Символом цього обрали фехтувальників, адже Лесь Курбас карбував справжніх професіоналів. Між репетиціями актори також займалися танцями й фехтуванням.

логотип курбас

Для того, аби познайомити вас із мистецьким об'єднанням і дати відчути світ «Березолю», ми використовуємо музейні матеріали з проєкту «Open Kurbas: цифрова колекція». Це проєкт від Музею театрального, музичного та кіномистецтва України

Ознайомитись

колекція жіночого одягу "березіль"

 

ЯКИЙ ЗАМОВИТИ ОДЯГ ІЗ КОЛЕКЦІЇ «БЕРЕЗІЛЬ»?

 

Замовити одяг із колекції «Березіль» — що означатиме цей одяг? Купити його — це повернути до життя. Людей, творчість, мистецтво. У колекції зможеш купити одяг:

тезапіджаки, лонгсліви й футболки,
тезасорочки й блузи,
тезатопи, сукні й спідниці,
тезаджинси й штани.
А ще — особливі аксесуари й взуття з екошкіри. Колекція «Березіль» — це вишивка, орнаменти, барви, непересічні силуети, частини ескізів і особистих речей. Колекція «Березіль» — це піднята завіса великої сцени.
купити жіночу вишиванку з колекції березіль
ВИШИТА СОРОЧКА
Замовити
чорні жіночі туфлі лакові
ТУФЛІ ЛАКОВІ
Замовити
жіночий лонгслів шоколадного кольору
ЛОНГСЛІВ CHOCOLAT
Замовити
червоні балетки для дівчат
БАЛЕТКИ ЛАКОВІ
Замовити
лонслів сітка темний
ЛОНГСЛІВ СІТКА ТЕМНО-СИНІЙ
Замовити
балетки byme
БАЛЕТКИ MILK
Замовити