Куди доставити пакуночок byMe?

 одяг від українського виробника

Якщо досі вагаєшся, який тип доставки обрати — допоможемо визначитися! byMe — це цінності, утілені в кожному робочому процесі. Одяг byMe — уже результат того процесу. Та наші цінності стосуються не лише речей, а насамперед — людей. Нам важливо, аби майбутня посилочка у твоїх руках змушувала тебе трошки всміхнутися або навіть голосно пищати від радості. І перший до цього крок — це вчасна доставка. Якщо не любиш ходити на закупи і одяг з доставкою твій варіант, обирай зручний тип доставки:

доставка кур’єром у Києві — ідеально, аби приміряти речі не виходячи з квартири. Кур’єр доставить обрані речі й почекає, коли зможеш усе поміряти й визначитися, що новенького залишаєш у гардеробі. Вартість послуги — 100 грн. Якщо замовляєш від 5 одиниць — 200 грн. І вартість доставки верхнього одягу від 3 одиниць — теж 200 грн;
доставка Новою Поштою в Україні:із повною оплатою на картку Приват Банку до відправлення посилки; оплачує доставку клієнт чи клієнтка: у випадку, якщо речі не підійшли, доставка в обидві сторони — коштом клієнта / клієнтки;
доставка Укрпоштою у світі — із повною оплатою за товар і за доставку;
самовивіз із шоуруму — зручний варіант, коли можна вибрати й купити одяг онлайн і забрати власноруч.

Купити жіночий одяг з доставкою в byMe — легко! А ще легше — радіти від отриманої посилочки й закохуватися в українські речі.

 

Жіночий одяг купити онлайн: як сплатити за речі byMe?

 

брендовий одяг

Обирай свій спосіб:

переказуй на картку Приват Банку — без комісії;
готівкою кур’єру, коли отримуватимеш замовлені речі;

Жіночий одяг з доставкою по Україні — гарна нагода познайомитися з нашим брендом або продовжити нашу дружбу. Щиро радіємо, коли бачимо наші речі в різних куточках України! Жіночий одяг купити онлайн можна на нашому сайті або на сторінці в інстаграмі. Інтернет-магазин одягу byme.ua — місце для сміливих ідей і їхніх натхненних утілень.