Аксесуари жіночі

Сортування
Фільтри

Жіночі аксесуари відіграють у образі над важливу роль, адже за їх допомогою ти можеш доповнити look, зробити його завершеним. Окрім того, по них можна багато чого сказати про людину, про її індивідуальні смакові уподобання, характер, настрій. Ти легка та завжди усміхнена чи, навпаки, серйозна та стримана? Так, саме аксесуари жіночі втілюють Твої думки в реальність, а також вважаються ефективним способом самовираження. Зроби свій образ яскравим, покажи своє “Я”, прояви себе як особистість.

 

Ексклюзивні жіночі аксесуари від українського бренду byMe - шлях до створення особливого образу!

 

Ми, український бренд byMe, пропонуємо тобі стильні аксесуари для жінок. Тут ти знайдеш все необхідне. У нас є в наявності сучасні головні убори та шарфи, які зігріють тебе в холодну пору та створять ідеальний образ. А ще ми пропонуємо оригінальні шкарпетки з ідеєю. У нас представлені вироби із популярної колекції “Подорожуй Україною”. Стильні шкарпетки доповнені цікавими написами, яскравими принтами. Давай разом проявляти любов до природи неньки-України, її оберігати, адже ніщо не зрівняється з чистим повітрям гір, красивими водопадами, неповторними живописними краєвидами. Ексклюзивні аксесуари - це хустинки для волосся, які допоможуть Тобі створити модну зачіску, підкреслити настрій сьогоднішнього дня. Відступи від буденності, обирай стильні та цікаві доповнення для Твого образу. А які б ще ти хотіла аксесуари для жінок? Пропонуємо корисний атрибут - блокнот. Нехай він стане твоїм потішним другом щодня. На сайті byme.ua Ти можеш купити ексклюзивні блокноти. “Я - українка” - це серія блокнотів. Нехай оригінальний блокнот стане для Тебе скринькою думок і Твоїм вірним товаришем!

byMe – бренд, створений закохувати. Ми захоплюємося всім українським, прагнемо досліджувати, зберігати й поширювати історію, мову, традиції й культуру. Для цього створюємо речі з особливими деталями й аксесуари з цінними сенсами. Теплі аксесуари byMe з нової колекції покликані зігрівати матеріалами й ідеями. Їх створили, аби в будь-яку пору року ти могла розповідати про українські сенси, що відгукуються. У byMe вдасться купити красиву хустку чи шарф, що зігріють не лише тіло, а й серце. 

 

Аксесуари з нової колекції: гріють сенсами

 

Аксесуари byMe – зігрівають душу й тіло.

квіточкаУ byMe вдасться купити теплу хустку, аби завжди мати змогу розповісти про цінне. Хустинки з колекції «Глек» продовжують ділитися історією в малюнках з косівської кераміки. Хустки створили бежевого й шоколадного кольорів. Саме цих барв були ще не розмальовані глеки. Їх прикрасили особливими бірками. На них вишили оленя з косівської тарелі. 
квіточкаЦієї осені в byMe зможеш купити теплий шарф. Його створили, аби завжди огортав теплом. Шарфи є частиною колекції «Глек». Крізь них розповідаємо про творчість українських майстрів і майстринь. Шарфи втілили бежевого й синього кольорів. Синю барву додали не просто так. Саме її було заборонено використовувати в часи радянської влади. На шарфах з колекції зобразили дзбан, баньку, калач і плесканець – різні види косівських глечиків. 

Аксесуари byMe сповнені особливих сенсів. Допасовуй їх до улюблених образів, аби ділитися цінним. Обирай купити красиву хустку, аби розповісти про важливе. Нині маємо також тонкі хустинки. Серед них зможеш купити хустинки з орнаментами з колекції «Закохувати в косівську кераміку» й з колекції «Довбуш». У них розповідаємо про українське мистецтво й висловлюємо захоплення історією нашого народу. У холодні пори року хустка з українським орнаментом стане цікавою деталлю образу. Зав’язуй її на сумку чи шопер, одягай як шарф або ж створюй зачіски. 

 

В byMe жіночі аксесуари купити - унікальний look створити!

 

Ми, український бренд Бай Мі, пропонуємо лише стильні та, головне, ексклюзивні аксесуари. А ще ми дбаємо про Тебе та нашу Україну, тому:

квіточказапаковуємо усі вироби в оригінальну упаковку з крафт-паперу, який вважається абсолютно безпечним для навколишнього середовища;
квіточкавідправляємо замовлення якнайшвидше, оскільки розуміємо, що час відіграє дуже важливу роль в Твоєму житті;
квіточкавтілюємо красу всього, що нас оточує, в речі, уособлюємо її.

ТМ byMe – це оригінальні аксесуари, які мають частинку самобутності кожного, хто живе в цій прекрасній країні, хто дбає про самобутність української душі, хто думає про майбутнє, яке ми творимо разом!