Поло жіноче

Сортування
Фільтри
Немає товарів

Жіночі поло – це практичність і комфорт. Практичність, бо вони є основними і в ділових, і в повсякденних, і у святкових образах. Комфорт, бо – затишні, приємні на дотик і зручні. А поло byMe – це ще й значення, що надихають і мотивують. На всіх речах, що об’єднані в певній ідейній колекції, залишаємо маленькі нагадування, написи чи принти й кольори, які мають значення. Тому поло любимо по-особливому: у них за комірцем зручно ховати всякі приємності, які ви потім знайдете. А ще саме комір на поло додає образам розслабленості, тому сміливо одягай його в офіс – образ не буде занадто стриманий і обтяжений. Тому мерщій заглядай до нас у шоурум, якщо хочеш купити жіноче поло!

Купити поло byMe: стилізуємо за настроєм

Купити поло = купити основу для образів на всі випадки життя. Не перебільшуємо:

• зі спідницею – образ на побачення / прогулянку / в університет чи просто на ринок за квітами;
• із джинсами – на зустріч із друзями / у подорож чи в аеропорт зустрічати рідних;
• із класичними штанами – до офісу чи на ділову зустріч.

І це тільки звичні поєднання, а тепер додай уяви – і буде ще купа варіантів. Правило одне: орієнтуйся на відчуття й не бійся поєднувати на перший погляд непоєднуване. Міксуй в’язане поло з шовковою спідницею чи додавай шкіряні аксесуари. Або можна експериментувати з кольорами й стилями: для стриманого ділового образу пасуватиме яскраве поло, а до повсякденного образу з поло базового кольору додавай акцентні аксесуари. Кофта поло – це рятівний варіант, коли потрібно швидко зібратися і образ має бути доречним. Поло жіноче купити можна на сайті byMe або в нашому шоурумі: заходь підібрати й приміряти цікаві образи.

Поло жіноче від byMe – для затишку зовні й усередині

Поло жіноче – знахідка для осінньої погоди, щоб створювати затишний настрій. Обожнюємо їх за те, що можна носити настрій на собі. Український виробник одягу byMe створює речі, що мають значення. І значення поло – у їхній простості й комфорті. Мріємо, аби ти почувалася впевнено й зручно в будь-якому вбранні, адже ти прикрашаєш одяг, а не він тебе. Тому інтернет-магазин одягу byMe – місце, де зібрали наші речі і їхні значення. Аби ти надихалася, оновлювалася й відкривала свої нові сторони.