Спонсори

Сила — у єдності!

Доводимо це щодня й пишаємося, що українців і українок об'єднує щира жага допомагати й сила бути сміливими.

byMe — місце, де цією силою можна ділитися, а жагу трансформувати в дії. Це і зробили наші 9 спонсорів-помічників.

спонсори волонтерських проектів

Разом із ними допомагаємо вимушено переселеним людям будувати життя наново:

Ашан Україна. Надали 50 комплектів побутової хімії та додатково 320 упаковок пральних засобів для вимушених переселенців. Особливо дякуємо компанії, що оперативно відреагували на запит допомоги.
Лореаль Україна. Виділили понад 200 доглядових засобів: гелі для душу, шампуні, бальзами для волосся L’Oréal, чоловічі й жіночі дезодоранти, креми для тіла Garnier і CeraVe, креми для обличчя й професійні засоби очищення шкіри la Roche-Posay.
Хенкель Україна. Надали 112 упаковок пральних засобів, побутової хімії й засобів догляду за волоссям.
Hbm.tech. Компанія закупила та передала для переселенців 24 одиниці побутових речей: мікрохвильовку, мультиварки, чайники, пательні, ковдри й подушки.
Unicorn media. Придбали для наших переселенців 9 мультиварок і 20 наборів постільної білизни.
Дмитрук Фудз. Компанія передала 300 упаковок смачних "Кабаноси" нашим воїнам — поживний перекус і смаколик, коли сухпаї трохи надоїли. Компанія відвантажує ЗСУ сотні тисяч упаковок "Кабаноси" з початку повномасштабного вторгнення.
Горгани. Передали 300 упаковок якісної сублімованої їжі українського виробника ЇДЛО. Поживна та легка їжа бійцям в окопах та в розвідці.
Sergio. Надали корисні фруктові батончики "Фрукфетта" для ЗСУ. Ми попросили 300 батончиків, а нам надали аж 900. Альтернатива солодощам, ще й легесенькі. Наші відважні раділи смаколикам, як діти ☺️
Green leaf. Український виробник корисних замінників цукру. Отримали більше 100 упаковок стевії для переселенців із цукровим діабетом.