Хустинки

Сортування
Фільтри

Хустинки byMe – абсолютне втілення нашої творчості й наших цінностей. Якби бренд byMe був художником, то хустинки – наші картини. Малюємо на них найважливіше: наші мрії, почуття й бажання. Так вони надихають ще більше, бо хустинки для волосся – витончений і ніжний елемент образу. За це їх і любимо. Але крім ніжності, хустка – це ще й сміливість наших мрій і непереборна сила бажань. Тому наші хустинки стають оберегом їхніх власниць. Аби дізнатися, які хустки доступні до замовлення, і купити хустку, заходь до нас у шоурум або переглядай моделі на сайті.

 

Жіноча хустка: сила і значення

 

Хустинка на голову – це ранковий прохолодний вітер, відблиски сонця на волоссі й погляди перехожих, що зупиняються розглядати малюнок на хустинці. Це цілковитий метч із легкими літніми сукнями й повітряними образами. Але не забуваймо, що жіноча хустка може доповнити й брутальний чи діловий образ: спробуй додати яскраву хустку до образу базових кольорів або до офісного вбрання. А ще можна сміливо експериментувати зі способами зав’язувати хустинку, а також із тим – на якій частині тіла їй бути. У byMe пропонуємо обирати і хустинки базових кольорів, і яскравих.

А кожен принт має свою цінність і належить до окремої ідейної колекції – кожна хустинка має своє значення. Тому обирай ті, які тобі близькі й знайомі. А ми закохуватимемо тебе в українські символи, кольори й орнаменти, що зображаємо на наших хустках. byMe – український бренд, що наділяє одяг сенсами.

Наші хустинки цьому приклад. Радіємо змозі ділитися важливими для нас сенсами з тобою і світом. Жіночі хустки купити можна вже тут, замовивши поштою чи кур’єром – обирай зручний варіант. І пам’ятай, виробник byMe – для тебе і про тебе, якщо цінуєш свій час, мрієш сміливо й твориш щиро.

byMe – простір, де творять сенси. Ми прагнемо закохувати світ в українське. Для цього створюємо речі й аксесуари, що в них розповідаємо про важливе. Жіночі хустинки з орнаментами – наші класичні аксесуари. Їх утілюємо щораз у нових колекціях. Хустки жіночі здавна є важливою частиною українського вбрання. Тож крізь них прагнемо зберігати традиції. Хустинки прикрашаємо малюнками й орнаментами, аби ділитися цінними ідеями. 

 

Хустки жіночі: особливості й сенси

 

Хустки жіночі від byMe стануть чудовим доповненням твоїх осінніх образів. Їх допасовуй як цікаву деталь. Або ж як головний убір – ним може стати тепла хустка. Купити хустинки в byMe вдасться для будь-якого образу.

Далі розкажемо більше про наші хустки:

квіточкаХустинки з колекції «Закохувати в косівську кераміку» розкажуть про косівську мальовану кераміку. На них утілили малюнки й орнаменти з глечиків, ваз і тарелей українських майстрів і майстринь. Додавай їх до затишних осінніх образів, аби ділитися цінним зі світом. 
квіточкаХустинки з колекції «Довбуш» нагадують, що боротьба триває. У них ділимося історією лідера опришків – Олекси Довбуша. 
квіточкаТеплі хустки з колекції «Глек» зігрівають сенсами. Їх створили для твоїх осінніх образів. Крізь них продовжуємо ділитися нашим захопленням косівською мальованою керамікою. Хустинки бежевого й шоколадного кольорів відсилають нас до барв косівських глеків. На них залишили й особливу деталь: бірку з оленем із косівської тарелі. 

Обирай купити хустинку українського бренду byMe – створюй образи особливі сенсами.