Колекція теплого одягу «Глек»: закохує в осінь і зиму

Осіння колекція жіночого одягу «Глек» – створена закохувати в осінь і зиму.

Речі з неї покликані огортати теплом і дарувати затишок. З ними створюй стильні образи. У них ділися цінними ідеями. У ™ byMe створюємо речі, що гріють особливими сенсами.

Теплий одяг для жінок із колекції в'язаного одягу «Глек», натхненний:

глек колекція одягу

осінніми барвами, що захоплюють,

одяг теплої колекції глек

зимовим затишком, що зігріває

колекція теплого одягу глек

українськими сенсами, що закохують.

прилягаючий светр byMe
СВЕТР ПРИЛЯГАЮЧИЙ BEIGE
светр з глечиками byMe
СВЕТР З ГЛЕЧИКАМИ BEIGE
сірий фактурний светр byMe
СВЕТР ФАКТУРНИЙ GREY
жилетка маніжка byMe
ЖИЛЕТКА BEIGE
тепла спідниця синього кольору byMe
СПІДНИЦЯ NAVY
тепла хустка byMe
ТЕПЛА ХУСТКА

 

Осіння колекція одягу «Глек» від byMe: особливості й сенси

 

Осіння колекція одягу «Глек» натхненна українським мистецтвом. Нею продовжуємо знайомити з косівською мальованою керамікою. Український бренд одягу byMe виплеканий з любові до всього українського. Ми створюємо речі, що розповідають про історію, мову й культуру. Знайомлять світ з українським.
Одяг із колекції «Глек» покликаний закохувати в барви й орнаменти косівської мальованої кераміки. Створена майстрами й майстринями Гуцульщини, вона знайомить з історією й культурою народу. Ми пишаємося українськими митцями й мисткиня.

тепла колекція одягу byMe

Осіння колекція жіночого одягу «Глек» – створена закохувати в осінь і зиму.

глечик byne Теплі светри жіночі з особливими деталями. Їх створили двох кольорів: сірого й брунатного. Светри мають в’язані коси. Додали їх не просто так. Вони повторюють орнамент листочків і зигзаг із баньки XIX століття села Пістинь. Зверни увагу на бірку. На ній знайдеш вишитого оленя. Ще одна особливість светрів – стильні рукави кльош.
глечик byneЗатишні костюми з цінними сенсами. Тепла спідниця й теплий светр створені для твоєї особливої осені. Їх створили базового бежевого та яскравого синього кольорів. На них зобразили дзбан, баньку, калач і плесканець – різні види косівських глеків. Обирай купити теплий одяг від byMe – розповідай світові про українське мистецтво.
глечик byneЗатишна жилетка жіноча.Тепла жилетка покликана зігрівати. Додавай її до осінніх і зимових образів – створюй стильні й затишні поєднання. Для жилетки обрали орнаменти з баньки кінця XIX століття села Пістинь.
глечик byneСветр, що нагадує про важливе. У колекції створили базові светри з комірцем. На них залишили бірку-нагадування «з а к о х у в а т и». Пам’ятай закохувати світ в українське.
глечик byneСветр, натхненний красою України. У колекції «Глек» поновили вже залюблений светр з Говерлою на заході сонця. Купити теплий светр жіночий з Говерлою – нагадати собі про красу України, її особливі куточки, місця сили й натхнення.
светр з говерлою на заході сонця byme
СВЕТР ГОВЕРЛА
купити теплий жіночий светр
СВЕТР З ГЛЕЧИКАМИ NAVY
жилетка маніжка сірого кольору
ЖИЛЕТКА GREY
светр теплий жіночий шоколадного кольору
СВЕТР ФАКТУРНИЙ CHOCOLATE
сірий прилягаючий светр жіночий
СВЕТР ПРИЛЯГАЮЧИЙ GREY
жіночий теплий светр шоколадного кольору
СВЕТР ПРИЛЯГАЮЧИЙ CHOCOLATE
бежева тепла спідниця byme
СПІДНИЦЯ BEIGE
жіночі шкарпетки з зображенням говерли
ШКАРПЕТКИ ГОВЕРЛА

Колекцію «Глек» створили для твоїх найтепліших осінніх і зимових прогулянок.