Велосипедки жіночі

Сортування
Фільтри

Бренд одягу byMe – простір, де в українське закохуються щиро й назавжди. Наша місія – дізнаватися про українське й ділитися цим зі світом. Ми щасливі відкривати для себе нову Україну й виявляти ці відкриття нашою творчістю. Аби власники й власниці речей byMe розділяли нашу місію, ми залишаємо на речах бірки-нагадування «з а к о х у в а т и». Закохуйся й закохуй!

 

Жіночі велосипедки byMe – про комфорт у деталях

 

Жіночі велосипедки byMe – про комфорт у деталях. Весняна колекція [28] створена, аби закохувати в українські орнаменти – майже на всіх речах знайдеш орнаменти зі старовинних вишитих сорочок чи предметів побуту українців. Тому додаємо до колекції й базові моделі одягу, аби слугували основою для насичених українськими мотивами образів.

Велосипедки жіночі від byMe:

Виготовлені зі щільної тканини, яка не просвітлюється. Сміливо обирай як низ до кроп-топів чи коротких лонслівів.
Велосипедки в рубчик, м’які й не мають жорстких елементів чи застібок – аби не шкодити шкірі й не відвертати уваги.
Мають маленьку бірку «byMe» спереду й високу лінію талії – якщо хочеш підкреслити вигини талії, обирай до топів чи коротких лонгслівів.

Велосипедки для жінок пропонуємо двох моделей – довгі й короткі. Обирай до продуманого образу чи просто за настроєм. Різниця моделей – лише в довжині. Короткі велосипедки обожнюємо поєднувати з чорним топом або бежевим бралетом і об’ємним жакетом. Виходить максимально невимушений весняний образ. А довгі пасують до кедів «з а к о х у в а т и» й джинсової куртки з орнаментами коників.

Купити велосипедки жіночі – і довгі, і короткі – можна чорного й графітового кольорів. Добираючи образ із велосипедками обов’язково спробуй обидва кольори з різним взуттям. З масивними дербі – для трохи зухвалого настрою, із туфлями-сіткою – для більш грайливого, із кедами – для розслабленого.

 

Купити велосипедки byMe – подбати про основу образів

 

Купити велосипедки byMe означає отримати основу для будь-якого за настроєм образу. Аби поміряти й купити жіночі велосипедки, заходь до нашого простору на Хрещатику, 46. Або ж обирай потрібні одразу на byme.ua в розділі «Лосини». Сміливо обирай ті, що закохали – у разі, якщо помилишся з розміром, заповнюй анкету на повернення. Її знайдеш у пакуночку з речами.