Топи жіночі

Сортування
Фільтри

Український бренд одягу byMe – про натхненність закохувати в усе українське. Ми обираємо закохувати в українські символи, традиції, орнаменти, кольори. Мріємо, аби власники й власниці речей byMe розділяли з нами цю натхненність щиро й назавжди.

 

Жіночі топи byMe – про сміливість бути собою

 

Жіночі топи byMe – про сміливість бути різною, але завжди собою. Ми прагнемо, аби наш одяг дарував потрібний тобі настрій, але завжди зберігав твоє особливе відчуття самої себе. Тобто щоб одяг не був джерелом гарного настрою, але щоб доповнював його й підкреслював.

Пропонуємо такі топи жіночі:

Базові топи. Це бралети, які можна носити як білизну і як повноцінний елемент для образу. Ці топи створені без будь-яких жорстких деталей, не мають застібок – не перетискатимуть шкіру й не шкодитимуть їй. Бралети бавовняні, тому безпечні для тіла – важливо, аби речі, що тісно контактують зі шкірою, її не подразнювали.
Чорний топ із колекції [28]. Ця колекція присвячена українським орнаментам, тому на більшості речей знайдеш вишиті чи вигравіювані орнаменти з традиційних вишитих сорочок чи предметів побуту українців. Тому на топі залишили тільки бірку-нагадування «з а к о х у в а т и», аби пам’ятати про місію закохувати в українські орнаменти. Обирай топ до напівпрозорих лонгслівів або як повноцінний верх до спідниць чи штанів.
Топи жіночі нарядні. У весняній колекції також пропонуємо пухнастий топ і вкорочений ажурний лонгслів. Ці дві моделі різні, але обидві пасують святковому настрою – увиразнюватимуть образ своїми деталями. І той, і той кроп-топ купити можна в розділі «Топи».

Важливо, що всі топи можна носити як базову річ або стилізувати як акцент в образі. Усе залежить від того, яке місце в образі для нього обереш.

 

Топи жіночі купити від byMe – місця і способи

 

Топи жіночі купити пропонуємо онлайн і офлайн:

На сайті зібрали всі топи. byme.ua – наш онлайн-простір з усіма доступними речами. Тут можна вибирати розміри / кольори й одразу замовляти вподобані речі. А ще маємо систему знижок для прихильниць byMe – можна першою дізнаватися про новинки й отримувати їх із персональними знижками.
Купити топи жіночі можна й у нашому шоурумі в Києві. Заходь на Хрещатик, 46 знайомитися з речами наживо й міряти свої улюблені – допоможемо дібрати розміри й поділимося весняним настроєм.
І ще один варіант – замовити речі додому кур’єром у Києві. Можна обрати на сайті до п’яти одиниць, поміряти їх – кур’єр забере непотрібні.