Штани жіночі

Сортування
Фільтри

Одяг має значення! А ще має значення те, як ти себе в ньому почуваєш. Сковано, зручно, упевнено чи розгублено. byMe для тих, хто не хоче обирати між комфортом і виглядом. Тому сьогодні говоримо про базовий елемент вдалого образу – жіночі брюки.

штани жіночі купити

™ byMe – це бренд українського одягу, взуття й аксесуарів, що закохують в українське. Закохувати – головна місія, яку хочемо розділити з тобою. Тому обираючи речі byMe, ти обираєш знайомити світ з українським натхненно й щодня. Прагнемо, аби в наших речах тобі завжди було комфортно закохувати світ в українське. Тому насамперед дбаємо про їхній комфорт і безпеку. Але ніколи не забуваємо про важливі сенси – шукай їх у деталях. Зазвичай дрібнички ховають найцінніші сенси. Штани жіночі з колекції «Закохувати в косівську кераміку» теж мають значення.

 

Жіночі штани: особливі сенси

 

Нам важливо дбати про те, щоб кожна знайшла потрібну річ, ідеальну для себе. І хочемо, аби всі цінували свої особливості тіла: тому створюємо речі від розміру XXS до XXL. Усі жіночі штани пропонуємо 3 довжин:

квіточкаpetite – для зросту 158-165 см;
квіточкаmiddle – для зросту 166-172 см;
квіточкаlong – для зросту 173-180 см.

Купити жіночі штани з колекції «Закохувати в косівську кераміку» можна сірого й темно-синього кольору. На поясі кожної моделі вишили косівські глеки: калач, дзбан і плесканець. Знайом деталями світ з українським. А ще! Не випадково обрали синій колір для речей із нової колекції. Головні кольори розпису косівської кераміки – це брунатний, зелений і жовтий. Рідко додавали синій чи блакитний. Але саме сині відтінки заборонила радянська влада – разом із жовтим їх вважали зі вияв націоналізму. Синім кольором у колекції хочемо привернути увагу до чесної історії про українське і свою позицію: не повторимо такого знову.

жіночі штани by me

 

Стильні жіночі брюки від українського виробника: популярні моделі

 

TM byMe – місце для твого натхнення й творчості. Обирати, приміряти, комбінувати й насолоджуватися процесом творити образ! Ось чому ми любимо шопінг. А головне для цього – якісні, зручні й стильні речі. Почнімо з основи гардеробу – брюк. Шукай у byMe такі жіночі штани: Брюки кльош. Ця модель зручна тим, що пасує до різного взуття. Підбори чи відкриті босоніжки для корпоративної вечірки, зручні кеди чи кросівки в спортивному стилі для ділової зустрічі або ж зимові челсі, коли холодно – брюки з кльошем пасуватимуть до всього.

купити жіночі штани TM byMe

Класичні брюки з високою талією. Любимо класику за її практичність: додаєш до класичних базових брюк яскравий поло – і образ оживає. А наступного дня до тих же брюк одягаєш білу сорочку – і робочий look готовий! Спробуй комбінувати класичні жіночі штани з оверсайз-футболкою й жакетом, топом і жилеткою чи просто з лонгслівом.

 

Чому варто купити жіночі брюки в byMe?

 

Одяг – спосіб себе проявити, це своєрідна розмова зі світом. Твій образ це водночас твій настрій, світогляд, твої переживання чи вподобання. Це те, що ти говориш світу. Тому важливо, щоб цей процес був комфортним, легким. Одяг byMe саме для цього. Для того, аби тобі було комфортно себе шукати, відчувати й проявляти. Тому ми дбаємо не тільки про якість тканин чи популярність моделей, але й про твою можливість обирати. Ось для брюк ти можеш обрати не лише розмір, але й довжину: petite, middle або long. Заглянь на byme.ua – усі деталі в описі товарів. І пам’ятай, що ти робиш речі особливими, а не вони тебе.