Штани жіночі

Сортування
Фільтри

Штани жіночі — невіддільна частина жіночого гардероба. Класичного крою, вони пасують до будь-якого стилю. Штани жіночі від byMe мають ще одну важливу особливість — вони діляться цінним. У новій весняній колекції вдасться купити штани, що розкажуть про «Березіль» — український театр часів розстріляного відродження. 

 купити штани жіночі з вишивкою на поясі колекція Березіль byMe

 

Які жіночі штани втілили в колекції?

 

Жіночі штани з колекції «Березіль»: 

тезакласичного крою. Прагнули, аби знайти пару для себе вдалося кожній. 
тезакласичної чорної й ніжної бежевої барв. Хотіли, аби пасували до різних настроїв і стилів. 
тезапоєднали в складі поліестер і віскозу. Прагнули, аби тканина була приємною на дотик і до тіла.

Штани жіночі класичні мають широку розмірну сітку: від XXS до XXL. А також вирізняються лінією довжин:

  1. petite — 158-165 см;
  2. middle — 166-172 см;
  3. long — 173-180 см. 

У новій весняній колекції «Березіль» зможеш купити штани жіночі з вишивкою на поясі — тут зобразили гілку тополі. Її символізм прихований в історії, що ним ділиться рослина. Режисер театру Лесь Курбас був засланий й приречений на розстріл за свою творчу діяльність. «Березіль» — модерний театр. Саме він став одним із тих рушіїв українського мистецтва, завдяки якому ті часи називають «відродженням».

Штани жіночі класичні Баймі

За свій талант Лесь Курбас і був убитий. Адже світ не має знати, якою дійсно є Україна. Збираючись у в’язницю, митець узяв із собою частинку рідної української землі — гілку тополі. Цей мотив став наскрізним у колекції, адже ми віримо, що любов до рідного краю й віра в його майбутнє були для режисера всім. 

 

Чому варто купити жіночі штани?

 

Купити штани жіночі з нової весняної колекції «Березіль» від byMe

Купити штани жіночі з нової весняної колекції «Березіль» — це обрати річ, що знаменує суть byMe. Ми, український бренд одягу byMe, віримо, що речі мають значення. А ще — прагнемо закохувати в українське. Штани жіночі класичні — це 

тезаактуальний крій, 
тезакласичні барви, 
тезаширока розмірна сітка з варіантами довжин, 
тезацінні деталі. 

Отже, штани жіночі класичні — це поєднання всього того, чим є byMe. Цієї весни у них розкажи світові про сенси, що захоплюють. «Березіль» — це сміливість, це захват і виклик. Прагнемо, аби світ знав, яким був український театр. І яким він міг бути сьогодні, якби не репресії радянської влади. Купити штани зможеш на сайті бренду чи в шоурумі за адресою Хрещатик 46. Чекаємо тебе щодня з 11:00 до 20:00. Закохуємо в українське сміливо. Крізь якість і комфорт — в український бізнес. Крізь сенси «Березолю» — в українське мистецтво.