Шкарпетки жіночі

Сортування
Фільтри

Випадкові білі шкарпетки – то, звичайно, завжди потрібна річ. Але як щодо невипадкових і не просто білих? Шкарпетки byMe існують для того, аби ти ними тішилася і щоб ми ділилися своїми ідеями з тобою саме через шкарпетки. Як ми це робимо? Принтами! Усі принти на наших шкарпетках авторські й створені для ідейних колекцій. Кожна колекція розповідає про важливості, такі потрібні кожному й кожній із нас: про нашу щирість, сміливість мріяти нестримно й безмежну любов до України. Шкарпетки з принтом – це маленьке нагадування, що завжди поруч і готове усміхнути тебе, як тільки глянеш на свою шкарпетку. Тому гортай сторінку, щоб обрати й купити шкарпетки з принтами: упевнені, знайдеш щось своє.

 

Як жіночі шкарпетки створюють настрій образу

 

Жіночі шкарпетки – це деталь образу, що визначає його настрій. Так, саме деталі за нього відповідають, бо зазвичай ми збираємо образ із базових і звичних для нас речей. У цьому випадку шкарпетки можуть стати акцентом, що передаватиме сенс твого вбрання. А шкарпетки byMe мають значення: так ти можеш залишати мініпослання для себе чи світу своїм образом; передавати свій настрій чи світогляд.

byMe – український бренд, що не боїться нового. Сміливо створюй незвичні для себе образи, комбінуй різні фактури й кольори. Не бійся одягнути шкарпетки під босоніжки чи обрати шкарпетки різних кольорів – шукай свій варіант і продовжуй експериментувати.

Купити жіночі шкарпетки можна й на нашій сторінці в інстаграмі. А якщо хочеш спробувати на дотик тканину й наживо роздивитися всі принти, можеш купити шкарпетки в нашому шоурумі. Виробник byme.ua – твоя можливість знаходити свої нові вияви й розвивати власний стиль. Залишайся – разом створюватимемо нові речі й нові сенси!