Колекція одягу "Закохувати"

Сортування
Фільтри

Місія byMe – закохувати українців і українок в українське. Тепер маємо колекцію, присвячену цій місії цілковито. Колекцію, таку потрібну кожному серцю, що проживає біль разом з Україною. Але спільне для нас – не лише біль. Ми об’єднані пристрастю жити вільно і мрією перемогти.

Ми свідомо обираємо українську мову: слухаємо, розмовляємо, читаємо, творимо й любимо українською. Українська – мова нашого подкасту в навушниках, бесіди за чашкою матчі й зізнань у коханні на скляному мосту.

Щиро пишаємося українцями: воїнами ЗСУ, лікарями, інженерами, музикантами, спортсменами, підприємцями – кожним і кожною, хто створює Україну зараз. І тими, хто відбудовуватиме її після перемоги; хто покинув дім, але обов’язково повернеться піднімати Україну разом з нами.

Ця колекція створена закохувати один одного в українські символи, кольори, традиції, орнаменти, природу, мову. Цей посил ти побачиш на рукаві нашої футболки, у кольорах лонгсліва чи сукні. А ще – у наших діях і наших мріях. Мріймо українською! Мріймо про Україну ❤️