Система знижок TM byMe:

• Знижка «Постійного покупця» -5%:

Одразу після першої покупки в шоурумі чи онлайн, ти отримаєш знижку -5% на всі подальші покупки. Знижка розповсюджується, включно, на акційні товари і попередні замовлення.

 

Знижка «Прихильности byMe» -10%:

Ця знижка накопичувальна, ти її отримаєш після здійснення покупок на загальну суму понад 10.000 грн. Це подяка тобі за прихильність до нашого бренду. Знижка розповсюджується, включно, на акційні товари і попередні замовлення.


• Знижка «Банди byMe» -15%:

Ця знижка накопичувальна, ти її отримаєш після здійснення покупок на загальну суму понад 20.000 грн — і ти одразу потрапляєш до «Банди byMe». Знижка діє, включно, на акційні товари і попередні замовлення, але не може перевищувати 50% від вартості товару. Також для "Банди byMe" доступні ранні розсилки про нові колекції та додаткові акційні пропозиції. 
 

• Знижка «Банди+ byMe» - 20%:

Ця знижка накопичувальна: її отримаєш після того, як загальна сума твоїх покупок перевищить 30 000 грн — ти одразу долучаєшся до «Банди+ byMe».

Знижка діє на всі товари, включно з акційними й попередніми замовленнями, але не може перевищувати 50%.

«Банда+» першою дізнається про нові колекції й знижки, а ще — усі учасники й учасниці отримують безплатну доставку на будь-яку кількість товарів у будь-яке місце.

 

• Знижка за відгук на нашому сайті -5%:

Залишай свій відгук про товар на нашому сайті, під будь-яким товаром у розділі "відгук", біля опису товару, після першої покупки і отримуй одноразову знижку на наступну покупку -5%. Знижка розповсюджується, включно, на акційні товари, попередні замовлення, однак, не додається до знижки постійного покупця (пункт 1) чи до знижки «прихильниці byMe» (пункт 2).


• Знижка за відгук на Facebook -5%:

Залишай свій відгук про якість і сервіс на нашій офіційній сторінці у Facebook або Google після першої покупки і отримуй одноразову знижку на наступну покупку -5%. Знижка розповсюджується, включно, на акційні товари, попередні замовлення, однак не додається до знижки постійного покупця (пункт 1) чи до знижки «прихильниці byMe» (пункт 2). Посилання на нашу сторінку на Facebook.


• Знижка на честь твого Дня Народження -20% на всі товари:

Отримуй знижку на честь свого дня народження. Знижка надається тим, хто раніше здійснив у нас хочаб одну покупку. Щоб отримати право на знижку необхідно показати сторінку в паспорті, де зазначена дата народження.

Знижка діє за 5 днів до та після дати народження, усього - 11 днів.

Знижка не додається до інших акційних пропозицій, за винятком знижок «постійного покупця» та «прихильниці byMe». Знижка розповсюджується навіть на передзамовлення, здійснене у вказаний 11-денний період.

 

• Сертифікат

Знижки не розповсюджуються на придбання сертифікатів. Однак у момент використання сертифікатів ти зможеш скористатится доступними тобі знижками.