Система знижок TM byMe:

Знижка «постійного покупця» -5%:

Одразу після першої покупки в шоурумі чи онлайн, ти отримаєш знижку -5% на всі подальші покупки. Знижка розповсюджується, включно, на акційні товари і попередні замовлення.

Знижка «прихильниці byMe» -10%:

Ця знижка накопичувальна, ти її отримаєш після здійснення покупок на загальну суму понад 10.000 грн. Це наша подяка тобі за прихильність до нашого бренду. Знижка розповсюджується, включно, на акційні товари і попередні замовлення.

Знижка за відгук на нашому сайті -10%:

Залишай свій відгук про товар на нашому сайті, під будь-яким товаром у розділі "відгук", біля опису товару, після першої покупки і отримуй одноразову знижку на наступну покупку -10%. Знижка розповсюджується, включно, на акційні товари, попередні замовлення, однак, не додається до знижки постійного покупця (пункт 1) чи до знижки «прихильниці byMe» (пункт 2).

Знижка за відгук на Facebook -10%:

Залишай свій відгук про якість і сервіс на нашій офіційній сторінці у Facebook або Google після першої покупки і отримуй одноразову знижку на наступну покупку -10%. Знижка розповсюджується, включно, на акційні товари, попередні замовлення, однак не додається до знижки постійного покупця (пункт 1) чи до знижки «прихильниці byMe» (пункт 2). Посилання на нашу сторінку на Facebook.

Знижка на честь твого Дня Народження -20% на всі товари:

Отримуй знижку на честь свого дня народження. Знижка надається тим, хто раніше здійснив у нас хочаб одну покупку. Щоб отримати право на знижку необхідно показати сторінку в паспорті, де зазначена дата народження.

Знижка діє за 5 днів до та після дати народження, усього - 11 днів.

Знижка не додається до інших акційних пропозицій, за винятком знижок «постійного покупця» та «прихильниці byMe». Знижка розповсюджується навіть на передзамовлення, здійснене у вказаний 11-денний період.

Сертифікат

Знижки не розповсюджуються на придбання сертифікатів. Однак у момент використання сертифікатів ти зможеш скористатится доступними тобі знижками.

 

ПРАВИЛА BLACK FRIDAY НА САЙТІ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА ОДЯГУ BYME:

 

  1. Знижка «постійного клієнта» -5% та знижка «прихильниці byMe» -10% додаються до інших діючих знижок у шоурумі та на сайті.

    Дякуємо, що повертаєшся до нас.

  2. Знижка за відгук на Facebook -10% додається до інших діючих знижок у шоурумі та на сайті.

    Це наш подарунок тобі за небайдужість.

  3. Знижка до Дня Народження не діє під час Black Friday.
  4. Опція «бронювання» чи «я скоро буду» не діє під час Black Friday, окрім випадку повної оплати товару. Зможеш забрати улюблені речі упродовж 7 днів.

Ми пропонуємо тобі чесні знижки на якісні сезонні товари, тому приходь якнайшвидше.

*Усі сезонні знижки розповсюджуються лише на наявні товари, знижка на передзамовлення не поширюються.