Шарфи жіночі

Сортування
Фільтри
Шарф Choco byMe
Шарф Choco
1490 UAH
Шарф Red byMe
Шарф Red
1490 UAH

Шарфи жіночі від byMe – створені для твоїх затишних образів. Вони стануть чудовим доповненням осіннього гардероба. А ще – додатковим джерелом тепла. Шарфи byMe зігрівають не лише тіло, а й серце. Як і все в бренді, вони покликані закохувати в українське. Тож крізь них розповідаємо про важливе. Далі розкажемо більше про особливості шарфів із нової колекції. 

Теплий шарф byMe

 

Теплі шарфи: особливі деталі

 

Купити шарф жіночий byMe

Теплий шарф byMe з колекції «Глек» продовжує знайомити з мистецтвом українських майстрів і майстринь. Крізь нього прагнемо розповісти про косівську мальовану кераміку – важливу культурну спадщину нашого народу.

квіточкаШарфи створили двох кольорів: бежевого й синього. Синій обрали не випадково. Саме його радянська влада забороняла використовувати в розписах. 
квіточкаНа шарфі зобразили різні види глечиків, що їх створювали косівські майстри й майстрині. Серед них знайдеш: дзбан, баньку, калач і плесканець. Щасливі закохувати в українську культуру. 

Теплі шарфи жіночі від byMe покликані зігрівати. Їх створили з приємної тканини, що даруватиме тепло. Крізь них ділимося цінним. Шарфи byMe пасуватимуть до комплектів із колекції «Глек». На них зобразили такий же принт. Комбінуй барви – створюй яскраві образи. Замовити шарф зможеш на byme.ua. Тут дізнаєшся більше про матеріали й сенси. Оформлюй замовлення на сайті або на сторінках у соціальних мережах. Тут побачиш цікаві варіанти поєднань. Купити шарф жіночий вдасться й у нашому шоурумі. Чекаємо тебе на примірку щодня за адресою Хрещатик, 46.