Ain business про нас

Український бренд одягу byMe – місце, де творимо сенси. Ми створюємо речі, що мають значення. Одяг, крізь який утілюєму важливу мету: закохувати світ в українське. Одяг byMe – про цінні сенси. Нині прагнемо поширювати українське. Ми щасливі робити це з однодумцями. Тішимося цікавістю до бренду, наших ідей і цінностей. Вдячні за змогу бути почутими. 

Виробник жіночого одягу byMe

 

Виробник жіночого одягу byMe: Ain business про нас

 

Виробник жіночого одягу byMe на сторінках ЗМІ – можливість говорити про українське разом. У ™ byMe прагнемо досліджувати, зберігати й поширювати близьке й рідне. Ми щасливі знаходити людей, що поділяють наші цінності й нашу місію. Тішимось довірою й прагнемо далі створювати одяг для жінок з особливим значенням. Цього року український бренд одягу byMe з’явився на сторінках Ain business. Вдячні за можливість ділитися цінним з якомога більшою кількістю людей. У статті для видання засновниця бренду Аліна:

квіточкаРозповіла про історію бренду byMe. Поділилася ідеєю створення простору, де команда стане родиною. Адже й український магазин одягу byMe створено родиною. 
квіточкаПоділилася деталями виробництва. Одяг від українського виробника byMe створюємо на виробництвах по всій Україні. Прагнемо працювати з українськими майстрами й майстринями, підтримувати українське виробництво. 
квіточкаЗгадала про першу колекцію одягу. Унікальний брендовий одяг byMe завжди був про сенси. Спочатку – про щирість. Згодом – про українське й цінне. 
квіточкаРозповіла про роботу byMe під час повномасштабного вторгнення. Ми, бренд жіночого одягу byMe, продовжуємо працювати попри все. Прагнемо наближати нашу перемогу. Для цього створюємо речі, що розповідають про українське. Для цього допомагаємо ЗСУ. Для цього підтримуємо український бізнес. 
Унікальний брендовий одяг byMe

Одяг для жінок від byMe – речі, що мають особливе значення. Створені ділитися. Покликані закохувати. Ми щасливі знайти людей, що поділяють наше захоплення українським. 

Читай про український бренд одягу byMe на сторінках Ain business:

https://ain.business