ЗМІ про нас

купити жіночу хустку від byMe

™ byMe – простір, покликаний закохувати в українське. Щораз створюючи нову колекцію, ми, український бренд жіночого одягу byMe, прагнемо розповісти про щось важливе.

Для цього:

  1. проводимо експедиції Україною, 
  2. спілкуємося з дослідниками й дослідницями історії й культури,
  3. вивчаємо й зберігаємо традиції, 
  4. знайомимося з українськими майстрами й майстринями.

Унікальний брендовий одяг від byMe виплеканий з любові до всього українського. Ми створюємо речі, що мають значення. Одяг, натхненний вічними цінностями. byMe – наша спільна можливість цінувати й розвивати українське. Голосно й гордо ділитися ним зі світом. Ми, виробник одягу byMe, робимо це крізь одяг. А ще – робимо це разом. У byMe підтримуємо український бізнес. Саме тому на наших сторінках ділимося історіями людей, що також творять щось чудесне в Україні. Ми щасливі знайти однодумців. Як і щасливі знайти тих, з ким наше захоплення поділити.

 

Український бренд одягу byMe: про нас у ЗМІ

 

 

byMe у Forbes
byMe у Ain business

Український бренд одягу byMe – місце, де щиро й натхненно говорять про цінне. Сьогодні, як ніколи, важливо стояти пліч-о-пліч. Саме тому ми щиро вдячні за змогу бути почутими. Жіночий одяг українського виробника byMe на сторінках ЗМІ – важливий крок у досягненні нашої спільної мети. Ми цінуємо тих, хто поділяє наше захоплення українським. Тих, хто поширює його разом із нами. Сьогодні про бренд byMe пишуть в авторитетних виданнях. У статтях Forbes, Ain business і ELLE читач зможе дізнатися більше про виробництво, історію бренду, наші цінності й сенси, що їх вкладаємо в одяг. Український виробник byMe – про те, аби поширювати близьке й рідне разом. 

квіточкаНа сторінці бренду byMe у Forbes зможеш дізнатися більше про деталі виробництва, розвиток і прибутки.
квіточкаУ статті Ain business засновниця бренду Аліна поділилася тим, як бренд працює в умовах повномасштабного вторгнення. 
квіточкаУ статті ELLE розповіли про мотиви косівської кераміки в нових колекціях. 

Поширювати українське разом – мрія, що нині стала реальністю.