Допомога ЗС України

Ми волонтеримо з перших днів повномасштабного вторгнення росії. Спочатку готували коктейлі молотова, потім почали шити бронежилети.

Команда волонтерів до ЗСУ – 5 людей:

Діма та Аліна Сердюк, Даша та Льоша Таткало, Ярослав Наумчук. Наша команда забезпечує бійців тільки, які приймають пряму участь в бойових діях: тих, хто веде бій із окупантами. Маємо й мету забезпечувати тил, коли передова вже не потребуватиме допомоги.

Ось, що вдалося зробити для передової станом на липень 2022 року:

більше 600 бійців тепер із бронежилетами й шоломами;
7 військових авто;
прилади нічного бачення, акумулятори із сонячними панелями, навушники, відеокамери для розвідки, РПС та глушаки, військова форма, наколінники, налокітинки, берці, розгрузки, окуляри, павербанки, білизна, гігієна, спальники та ноші, таблетки для знезараження води, ліки, їжа тощо.
коменда волонтерів України

Допомога вимушеним переселенцям

 

Зараз під нашою опікою 75 родин - усі вони вимушено покинули дім, виїхавши з окупованих територій. Ми забезпечуємо сім'ї побутовою технікою, одягом та взуттям, посудом, постільною білизною, гігієною, їжею тощо. Усе необхідне шукаємо серед людей у хорошому стані або нове - кожен може долучитися. А частину всіх потреб закривають спонсори, із якими зараз співпрацюємо: L’Oréal, METRO, Pampers, Ашан та Unicorn Media.

волонтери України

 

 

Допомога українському бізнесу

 

 

 

допомога українцям через волонтерські організації

Щотижня ми розповідаємо про українських майстрів та виробників в акаунті byMe. Знайомимо 106 тисяч наших підписників із цікавими виробниками, їхніми виробами й історією. Обираємо тих, хто наближає перемогу ❤️ Щотижня можна почати стежити за новим українським брендом, придбати щось цікавеньке - і допомогти цим перемозі стати на крок ближчою.

Долучайтеся, допомагайте щиро!

Найменування отримувача: БО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БАЙМІ

Код отримувача: 44823278

Рахунок отримувача: UA123052990000026002030123561

допомога