Допомога ЗС України

Ми волонтеримо з перших днів повномасштабного вторгнення росії. Спочатку готували коктейлі молотова, потім почали шити бронежилети.

Команда волонтерів до ЗСУ – 5 людей:

Діма та Аліна Сердюк, Даша та Льоша Таткало, Ярослав Наумчук. Наразі наша команда безперервно допомагає ЗСУ. Станом на грудень 2023 року ми надали допомогу на понад 20 мільйонів гривень, а зокрема: закупили автомобілі, медваки, рефрижератор, коптери, портативні зарядні станції, системи обігріву, системи навігації, бронежилети, шоломи, турнікети й ще багато необхідного.

Ми допомагаємо на передовій і в тилу. Передали 5000 літрів питної води жителям Херсонщини, що постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС. Крім того, забезпечили людей засобами гігієни, їжею, кормом для тварин, матрацами, ковдрами й подушками. Рятувальникам надіслали гумову амуніцію.

Ми щиро вдячні кожному й кожній, хто долучається до зборів byMe. Хто наближає перемогу.

коменда волонтерів України

Допомога вимушеним переселенцям

 

Втратити дім — це втратити все. Ми допомагаємо родинам переселенців із першого дня повномасштабного вторгнення. Нині постійно підтримуємо понад 1000 родин ВПО. Ми забезпечуємо сім'ї побутовою технікою, одягом і взуттям, посудом, постільною білизною, гігієною, їжею тощо. Усе необхідне шукаємо серед людей у хорошому стані або нове — кожен може долучитися.

У 2023 до Різдвяних свят ми організували благодійну акцію для дітей ВПО. Її метою було зібрати дитячі святкові бажання й утілити їх. 6500 дітей ми змогли потішити разом.

волонтери України

 

 

Допомога українському бізнесу

 

 

 

допомога українцям через волонтерські організації

Щотижня ми розповідаємо про українських майстрів і майстринь в акаунті byMe. Знайомимо 150 тисяч наших підписників із цікавими творцями й творчинями, їхніми виробами й історією. Обираємо тих, хто наближає перемогу. Щотижня можна почати стежити за новим українським брендом, придбати щось цікавеньке — і цим зробити перемогу на крок ближчою.

Долучайтеся, допомагайте щиро!

Найменування отримувача: БО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БАЙМІ

Код отримувача: 44823278

Рахунок отримувача: UA123052990000026002030123561

допомога