НАДИХАЙСЯ МУЗИКОЮ

byMe – місце щирих і творчих людей. Це люди, небайдужі до всього українського: історії, культури, мистецтва, традицій і цінностей. Тільки закохані в українське люди можуть закохати інших. Це – про команду byMe.

Renessound баймі

Співзасновник byMe Діма Сердюк створює сезонні й ідейні колекції й керує спільною з Аліною Сердюк справою. А ще одна його справа серця – це музика. Пісні RENESSOUND – про миті, які варто цінувати. Це музика, натхненна сьогоденням. Так, саме натхненна: у тяжкі часи ми починаємо бачити найцінніше, і ця цінність надихає творити й боротися. Дмитро Сердюк обирає бачити важливе в деталях і ділитися цим зі світом.

 

Діма Сердюк: Renessound

 

спів засновник byMe Діма Сердюк

Пісні Renessound розповідають про щиру любов, мить щастя, спільний для всіх біль і спільну мету боротися й перемагати:

«Ненька»
«Поруч»
«Під вогнем»
«Обійми»
«Небо»
«Мова – моя броня»
«Район»

Засновник бренда byMe знаходить натхнення в музиці, яка закохує в українське. Музика звела їх з тоді ще майбутньою дружиною – Аліною. Тепер вони разом творять byMe й закохують світ в українське. Їй Діма Сердюк присвячує найщиріші й найтепліші рядки пісень. Після одруження він мав паузу в музиці, але повномасштабне вторгнення відкрило нове дихання його творчості. Це різкий сплеск емоцій, які вилилися в щирі слова й музику. До речі! Саме рядком з пісні названа ідейна колекція одягу byMe – «Моя мова – моя броня». А на футболці з чоловічої капсульної колекції знайдеш шеврон із вишитими словами з пісні: «мій щит, мій автомат, мої вірші».

Послухай пісні Діми, аби ближче познайомитися з byMe і його співзасновником. У піснях, як і в речах – сенси в деталях. Слухай – і почуєш важливе.