byMe x Steel Wings Foundation

Колаборація byMe x Steel Wings Foundation — доброчинна: 100% коштів з продажу речей передаємо на закупівлю дронів. У співпраці з міжнародним благодійним фондом «Сталеві Крила» ми створили капсульну колекцію речей, аби зібрати гроші на FPV-дрони для 110 Окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.

колаборація byMe та сталеві крила

Вклад кожного й кожної — надважливий. Наша позиція — наголошувати на важливості того, аби всі були залучені й усвідомлювали необхідність нашої допомоги захисникам і захисницям України. Це обов’язковий вклад кожної й кожного поза лінією фронту. Усі витрати на створення речей бренд одягу byMe взяв на себе. Купити річ із цієї колекції — означає докласти свою частку до нашої спільної боротьби. 

УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ОДЯГУ byMe: ПРАЦЮЄМО, АБИ ПЕРЕМАГАТИ

 

Український бренд одягу byMe був і завжди буде про важливі сенси. Попри те, що це не є звична сезонна чи капсульна колекція, ми обрали для речей особливі деталі. Аби кожна річ розповідала світові про нашу силу й спонукала діяти без упину — тільки так здатні вибороти й захистити своє.
«Сталеві Крила» та byMe — це поєднання рушійної сили й цінності сенсів. Тому на речах знайдеш дизайни з крилами, що стали символом спільної колекції: у ній зібрали теплий одяг і змістовні аксесуари.

логотипи byMe&styll wings

 

фласове худі жіноче byMe

У колаборації створили як теплий жіночий одяг, так і теплий одяг чоловічий:

чоловічий та жіночий одяг від byMe

Флісові кофти для чоловіків. Це теплі лонгсліви з м’якої тканини. Мають високий комір із короткою блискавкою, а на рукаві залишили місце для шеврона — вони в колекції теж особливі. Купити флісові кофти можна одразу зі стилізованими для колаборації шевронами.
Худі на флісі жіночі. А худі жіночі створили пухнастими й молочного кольору. Вони мають капюшон і трохи спущену лінію шва на плечах. Фліски грітимуть осінню й узимку.
светр ажурний з колекції довбуш byme
ХУДІ ЖІНОЧЕ "СТАЛЕВІ КРИЛА"
Замовити
чоловічий лонгслів флісовий
ЛОНГСЛІВ ЧОЛОВІЧИЙ "СТАЛЕВІ КРИЛА"
Замовити
прикраса сталеві крила від byme
КОЛЬЄ "СТАЛЕВІ КРИЛА" OLIVE
Замовити

Особливі в колекції — прикраси й шеврони:

шеврони та прикраси byme

Керамічні прикраси створили у формі крил: світлі й темні кожній і кожному на вибір. 
А на шевронах зобразили крила на тлі сходу сонця — це символ надії й згадка діяти, доки не отримаємо своє.
шеврон сталеві крила
ШЕВРОН "СТАЛЕВІ КРИЛА" GREEN
Замовити
кольє сталеві крила
КОЛЬЄ "СТАЛЕВІ КРИЛА" MILK
Замовити
шеврон сталеві крила від byme
ШЕВРОН "СТАЛЕВІ КРИЛА" VIOLET
Замовити

Усі речі доступні на byme.ua та в нашому шоурумі на вул. Хрещатик, 46. Чекаємо в гості!


Пам’ятай, що всі кошти за речі — для купівлі дронів. Цінуємо кожну й кожного, хто відгукнеться й придбає річ із благодійної колаборації.