Подарунки діткам ВПО

Ми віримо, що щирі сенси здатні торкатися душі. Коли річ промовляє важливе — світ чує. Коли світ чує — він реагує. Цього разу ми промовляємо до світу про дітей, які нас потребують. Ці діти знають, що таке втратити дім. Ці діти знають, що таке війна. Дрібниця, доступна для кожного й кожної — створити для дітей свято й залишити їм дитинство, що не відбирає близьке, а дарує. Благодійна акція для дітей ВПО — наша спроба подарувати їм щиру увагу.

як допомогти діткам впо

Як отримати подарунок?

Люди, що виконуватимуть дитячі бажання, роблять це з власної ініціативи. Вони можуть обрати один чи декілька листів, а значить — тішитимуть більше діток і витрачатимуть свій час і ресурс на більше подарунків.

  • Будь ласка, подбайте про те, аби виконувачі й виконувачки дитячих бажань справді мали змогу їх виконати — і кожен бажаний подарунок був під силу для пересічної людини, що має власні клопоти, але щиро прагне подарувати дітям свою увагу. Разом із дітками ви можете обрати бажані подарунки, які можливо вибрати в різних цінових сегментах — і тоді виконувач/ка бажань зможе обрати варіант за своїми можливостями.
  • Унизу сторінки є кнопка — для тих, хто хоче залишити листи. Натисніть її й уважно заповніть форму. якщо виконати все за інструкцією, ми зможемо легко й швидко опрацювати ваш запит — а значить і дітки безперешкодно отримають свої подарунки.

допомога дітям впо з byMe