Взуття від byMe – форми й сенси театру Леся Курбаса

Взуття byMe – це про вашу зручність, комфорт, сенси, а ще – про етичність. У новій весняній колекції усе взуття створили зі штучної шкіри. Цей свідомий вибір важливий для нас. Як і історія, що її розповідаємо крізь взуття жіноче. Стильні балетки, жіночі лофери, туфлі жіночі на підборах, мюлі, кеди й клоги створили в новій колекції, присвяченій театру «Березіль».

Стильне жіноче взуття byMe

 

Стильне жіноче взуття: барви й сенси

 

Моделі з нової колекції «Березіль» – це стильне жіноче взуття. Покликане розповісти про модерний український театр, воно й не могло бути іншим. Крізь нього прагнемо показати, яку яскравою була миттєвість «Берозолю». Миттєвість, що її в нас відібрали кулями в скронях берозольців. Зокрема, режисера театру Леся Курбаса й драматургпа Микола Куліша. Пліч-о-пліч із ними працював талановитий художник Вадим Меллер. Його ескізами й барвами надихалися, створюючи весняне взуття.

  1. Жіноче взуття з нової колекції барвисте. Полум’яно-червоні, класичні чорні, весняно-блакитні, омбре й лаковані, моделі привертають увагу й діляться яскравістю театру «Березіль».
  2. Форми взуття актуальні: трендові балетки, класичні жіночі лофери, клоги, стильні туфлі жіночі й мюлі. Купити його – це про зручність, стиль і цінні сенси. Обирай балетки червоної й блакитної барви, туфлі – лакованої чорної, лофери – червоно-чорного омбре.
  3. Сенсами «Березолю» ділимося не лише крізь барви. На кількох моделях взуття залишили особливу вишивку – на закритих кремових балетках і класичних кедах. Орнамент – частина декорацій до вистави «Газ», автором яких став художник театру Вадим Меллер. Його особистість пронизує кожну форму: модерними силуетами, яскравими барвами й авторськими орнаментами.

 

Чому створюємо взуття зі штучної шкіри?

 

купити взуття жіноче byMe

Взуття зі штучної шкіри – це шлях, що його вибираємо сьогодні й бачимо в майбутньому. Театр «Березіль» був про сміливість. Створюючи взуття жіноче, натхненне такою історією, ми наважилися на цей рішучий крок. Український виробник TM byMe – це про зміни. І ми готові до них. Готові рости, приймати минуле й творити нове майбутнє. Саме таким для нас є взуття зіштучної шкіри. Нам важливо, аби тварин не використовували у виробництві взуття byMe й усюди, тому робимо цей крок. Нам важливо, аби якість взуття byMe не змінилася, тому провели дослідження й співпрацюємо з українським виробником якісної штучної шкіри. Штучна шкіра у взутті з нової колекції – це якісний матеріал, що має 2 шари: 

тезанижній шар: мікрофібра,
тезаверхній шар: покриття поліуретаном. 

Завдяки ним штучна шкіра:

тезаСтійка до ушкоджень,
тезаПропускає повітря.

Ми прагнемо, аби наше рішення відгукнулося вам. Саме тому, зробили все, аби донести: взуття зі штучної шкіри – це свідомо, етично і якісно. Прийняте важливе рішення й купити взуття жіноче вдасться:

  1. Онлайн – на byme.ua й в соціальних мережах бренду,
  2. У шоурумі – тут приміряй взуття в широкій розмірній сітці. Працюємо щодня з 11:00 до 20:00 за адресою Хрещатик, 46.

Вдячні, що обираєш купити жіноче взуття з нової колекції й підтримати важливе.