Колекція одягу "Моя мова - Моя Броня"

Сортування
Фільтри
Немає товарів

Сьогодні - час, коли найменша дія вирішує долю кожного окремо і водночас усіх разом. Нова колекція одягу byMe - так само про унікальність кожного, але й про те спільне, що нас об’єднує - любов до України. byMe - все той же український бренд жіночого одягу, однак тепер іще більш сильний, умотивований і чуйний до всього, що змушує українців і українок щиро радіти і любити. Тепер це бренд одягу, який як і всі перебуває у стані боротьби і віри в перемогу. Тому колекція одягу “Моя мова - моя броня” - потрібний і важливий крок, аби згадати ще раз, що робить нас сильними.

 

Купити одяг від виробника byMe для наближення нашої швидкої перемоги

“Моя мова - моя броня” - колекція жіночого одягу, об’єднана не тільки кольорами й фасонами, які зручно комбінувати, але й спільною ідеєю. Мова - потужна сила: спосіб відрізнятися від інших і водночас об’єднуватися між собою. Ця колекція одягу про жіночий одяг, який має значення, який має силу впливу і захисту. Купити жіночий одяг із нової колекції можна одразу на byme.ua - просто гортай униз.

Найширший вибір - у розділі з футболками:

футболка “Говерла”, у якій сила гір і їхня пам’ять про нашу історію й боротьбу;
футболка “Українка” - аби пам’ятати про суперсилу бути українкою;
футболка “Моя мова - моя броня” нагадає про міць українського слова;
футболка “Ukraine” - бо весь світ має знати про нашу відвагу;
футболка з косарями, рідкісними, але такими вільними птахами;
футболка з відбитками пальців - із кодом нашої нації й причетністю кожного до перемоги України;
базові футболки для образів із патріотичним підтекстом або на повсякдень.

Футболка жіноча була й залишається базовою річчю. Біла футболка жіноча - основа для акцентних образів, аби не відволікати увагу від головного. Образи із жовто-блакитними акцентами зараз поширені, тому важливо знайти саме свій спосіб вияву патріотизму через речі. Жіночі футболки з українською символікою від byMe не мають нав’язливих чи перебільшених акцентів, але зображують символи з глибоким змістом. Якщо твоя мета - купити білу футболку жіночу, то обирай свою й заглянь у наший Instagram: там відкриваємо збори для допомоги нашій армії й мирним жителям. Твоя допомога змінює світ! Також купити футболку жіночу можна й на сайті - у розділі “Футболки”. Нехай ці жіночі футболки з національною символікою нагадають про твою внутрішню силу - справжнє завжди всередині.

Комбінуй і поширюй

Зараз наша сила - у можливості говорити. Жовто-блакитні акценти в образі - один зі способів, як говорити без слів. Тому в новій колекції знайдеш речі спокійних базових відтінків - пастельний жовтий, блакитний; і яскравих літніх: синій, рожевий. Обирай для своїх образів:

кроп-топ “Ukraine” - жовто-блакитний, м’який і такий ніжний: купити кроп-топ можна в розділі “Топи”;
кольорові спідниці - легкі й повітряні: спідниця жіноча пасуватиме і до насичених, і до спокійних образів;
кольорові штани: для зручних літніх образів штани жіночі - обов’язкові!

Жіночі літні спідниці і літні штани жіночі byMe - спосіб освіжити свій стиль і настрій, а найголовніше - говорити про Україну, ділитися нашими цінностями й поширювати наші символи. byMe - бренд одягу, який не мовчить. Говорімо разом, говорімо впевнено!