Колекція одягу "Мандри"

Сортування
Фільтри

Весна вже тут! Ми бачимо її яскраві промені, насичені кольори, спокійний подих і нестримне бажання мандрувати. Колекція одягу “Мандри” - про твою легкість, про сміливі вчинки і ще сміливіші мрії, про ту весняну чарівність і відчуття руху до нового. Жіночий одяг - саме те, що може бути постійним і новим водночас. Тому цієї весни граємо з комбінаціями, поєднуємо спокійні й насичені кольори й беремо в подорож саме ту яскраву кофтинку, яку не наважувалися одягнути в офіс. Мріємо, щоб український бренд одягу byMe став для тебе місцем розвитку й натхнення. Нехай ця колекція надихне на нові подорожі!

 

Брендовий одяг від byMe - Подорожуй разом з нами

Колекція одягу ™ byMe - це ковток свіжості, більше барв і небанальних поєднань. Тому ця весна буде запальною, мрійливою і яскравою. Для нас - це час відкладати похмурий зимовий одяг і настрій, збирати весняні речі й вирушати в нові місця. Весна - час для мандрів. Час для яскравих туфель, для яких не знаходиш приводу, і повітряних хустинок, за якими так скучила після морозів і снігу.

Мандри byMe - це брендовий одяг, взуття й аксесуари, які складаєш у валізу, а передчуття нового вже захопило думки. Це легкі сукні, яскраві босоніжки, насичені сорочки, базові лофери й дербі, стильні штрипки й ніжні блузи. Ця колекція покликана бути з тобою в місті твоє мрії, на фото під тільки-но розквітлим деревом і бачити всі-всі твої усмішки. Весна - не тільки про драйв і насиченість - це ще й ніжність, легкість і грайливість. А для нас - можливість говорити про важливе.

У колекції “Мандри” знайдеш сукні й хустинки з авторським принтом. На цих речах зобразили дрік чотиригранний. Це рослина, яка зникає з природи України. Нехай цей квітковий принт нагадає, що ми маємо можливість і силу берегти природу, а не шкодити їй. Український виробник одягу - означає не лише працювати й творити в Україні й для українців. Бренд одягу – це ще й змога спілкуватися з тобою, про речі, які нам небайдужі. Віримо, що впливаємо на світ і можемо дбати про свою країну. І найперше - завдяки тобі. Інтернет-магазин жіночого одягу byMe - місце, де весна вже є. Аби підібрати й купити жіночий одяг із нової колекції, гортай далі й обирай колір своїх мандрів - на byme.ua зібрали доступні товари, а далі - буде більше.