Колекція "Довбуш"

Сортування
Фільтри

«Довбуш» – це пригодницько-історичний екшн, створений на основі легенд про Олексу Довбуша. Фільм розповідає про самого Довбуша й рух опришків, який він очолював. Це історія, якій понад 300 років. Але вона досі актуальна, особливо сьогодні. Адже ми досі боремося за цінності поза часом – тоді і зараз вони однаково важливі. Фільм нагадує, що боротьба триває, і тільки від нас залежить наше майбутнє. Натхненні ідеєю фільму й історією Довбуша, ми створили колекцію жіночого й чоловічого одягу. Одяг із колекції покликаний стати джерелом сили – нагадуванням про важливість діяти, аби зберегти своє. 

одяг з українськими орнаментами byMe

 

Капсульна колекція одягу, створена в тристоронній колаборації

 

Колекція одягу «Довбуш» створена в співпраці з FILM.UA, byMe та всі. свої. 


Якщо попередні колекції byMe – це етноодяг, одяг з українськими орнаментами й символами. То капсульна колекція одягу «Довбуш» має зображену зброю. Олекса Довбуш мав головну зброю – бартку. Вона була і його оберегом. Ми прагнули, аби зображення зброї й спорядження з фільму нагадували про важливість продовжувати боротьбу, а речі стали оберегом. Речі з колекції – це брендовий одяг, що розповідає історію: чоловічі футболки й лонгслів, жіночі лонгсліви-сіточки, хустинки, футболка й светр.

у з фільму довбушна багатьох моделях повторили зображення бартки – це особлива зброя, що берегла Довбуша;
у з фільму довбушдля хустинки змалювали стопкадр з фільму Чорногори – це дім Довбуша;
у з фільму довбушдля лонгсліву обрали потужні цитати з фільму «Довбуш», аби пам’ятати про важливе;
у з фільму довбушще одним символом колекції обрали букву «ꙋ» – це літера старого українського правопису, яка також написала в назві фільму.
замовити одяг українського бренду  by me

Прагнули створити український брендовий одяг, що ділиться зі світом цінностями поза часом – тими, що важливі для кожного українця й кожної українки. Бренд одягу byMe – для тебе, якщо розділяєш ці цінності й боротимешся за них до кінця.

 

Як і де купити одяг із колекції «Довбуш»?

 

Усі речі з нової колекції будуть доступні онлайн і офлайн. Замовити одяг українського бренда byMe можна одразу на byme.ua – тут знайдеш речі з усіх актуальних колекцій. А купити одяг спершу помірявши можна в нашому шоурумі в Києві на вулиці Хрещатик, 46. Заходь наживо знайомитися з новинками й міряти вподобане.

етно одяг  byMe

Український бренд одягу byMe – про значення, що закохують в українське. Цього разу хочемо закохати в сміливу історію й нагадати про силу йти до кінця. Обирай одяг із капсульної колекції на щодень і щоб завітати в обраному на прем’єру фільму. Це найпотужніший український екшн, який варто подивитися кожному й кожній.